image

Як ужгородцям дізнатися, де знаходиться маршрутка (ПОКРОКОВА ІНСТРУКЦІЯ)

5 кроків, як не витрачати час на очікування міського автобуса в Ужгороді

Для тих, хто має телефон із виходом в Інтернет, дуже просто: зайти на офіційну Інтернет-сторінку Ужгородської міської ради  http://rada-uzhgorod.gov.ua/ і подивитися, коли приїде «маршрутка», де саме зараз знаходиться автобус. Рух кожного переміщення вулицями, завдяки встановленій системі GPS, можна відслідковувати. 

Нагадаємо кроки, які для цього потрібно зробити:

1.    Відкрити сторінку сайту Ужгородської міської ради   http://rada-uzhgorod.gov.ua/

2.    Зайти у розділ Громадський транспорт  http://rada-uzhgorod.gov.ua/gromadskyj-transport/ (вгорі по центру сторінки, білі літери на чорному тлі).

3.    Обрати потрібний номер маршруту.  

4.    Зі списку зупинок обрати ту, де ви знаходитеся чи яка є до вас найближчою.

5.    Натиснути на карті графічне зображення автобуса і дізнатися, через скільки хвилин він буде на цій зупинці, а також, коли приїдуть інші «маршрутки», які проїжджають біля цієї зупинки.

Так можна дізнатися не лише, коли найшвидше прибуде транспорт, а й через скільки хвилин будуть кілька наступних. Отож можна спланувати, до прикладу, чи вже поспішати на зупинку, чи ще затриматися в кафе, магазині, з друзями тощо. 
Тим же, хто не має сучасних гаджетів із підключенням до Інтернету, можна поцікавитися в інших, якщо хтось поруч теж очікує поїздку. Насамперед варто звертатися до молодих людей, бо абсолютна більшість із них користуються постійним доступом до Інтернету. 
На цій же сторінці  http://rada-uzhgorod.gov.ua/gromadskyj-transport/ можна скористатися і можливістю визначити потрібний маршрут, з’ясувати, автобусом якого номеру краще скористатися, де, за потреби і на який маршрут пересісти. 
Нагадаємо, Ужгородська міська рада в умовах конкурсу на перевезення  встановила вимогу обладнати кожен автобус GPS-системою саме для зручності пасажирів. 

 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com