image

Як в Ужгороді матюкальник Москаль вдавав із себе інтелігента (ФОТОРЕПОРТАЖ)

В Ужгороді відбулася трохи дивна подія - на так званий Європейський бал до адмінбудівлі ОДА зібрали чиновників, які вдавали із себе благодійників. Репліка нашого читача Романа Сокальського.

Бал "ряжених рагулів" назвали це зборище в соцмережах. Вечірка була доволі багатою і місцева так звана чиновницька "еліта" нарешті отримала змогу повитягувати свої розцяцьковані вбрання, яке в їхніх рідних Коритнянах та Руських Геєвцях мало б хто оцінив, і вийти на публіку.

Прихильники тусовки рагулів переконують, що акція позитивна, бо на ній відбувся аукціон дитячих малюнків та творчих робіт, а вилучені гроші підуть на благодійність. Але навряд чи це буде стільки грошей, скільки, приміром, пішло на закуски та випивку для чиновників-псевдоаристократів.

Особливо потішив господар балу, відомий на всю Україну грубіян-матюкальник, а по сумісництву закарпатський губернатор Геннадій Москаль, який в наряді пінгвіна вдавав із себе аристократа і радо позував перед фотокамерами.

Щоправда, фотокамер було не так і багато, бо з журналістів на бал запросили лише так званих "придворних"

Я передбачаю, що Геннадій Геннадійович може заперечити, що він ніякий не матюкальник, а людина блакитних аристократичних "кровєй". В інтернеті не важко знайти відео-свідчення інтелігентності Москаля. Не будемо поширювати відео, на якому Гєнадіч матюкає Данацка і пенсіонерів. То ж свої, їх можна. Тут досить яскраве відео, як Геннадій Москаль розмовляє з журналістом.

 

Фото Оксани Штефаньо та Юлії Давидової взято з доступних джерел.

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com