image

Як в Ужгороді проходив суд над «драгобратівськими правосєками»

Більше місяця пройшло з того часу, як за дебош на гірськолижному курорті Драгобрат було затримано бійців Правого Сектору.

З того часу досі двоє з них – «Педро» та «Хорват» -- перебувають під вартою. Сьогодні в Ужгороді відбувся суд над ними, який вирішував, чи варто тримати бійців за гратами.

Сьогодні знову зал суду був повністю заповнений журналістами, активістами та побратимами підсудних. Приїхали і нардепи Соляр та Тимошенко, які мали взяти підсудних на поруки.

Суд мав розпочатися о 14.30, але розпочався на годину пізніше.

Спочатку розглядалися клопотання адвокатів бійця «Педро». Адвокати переконували суддів, що підсудний не є небезпечним і потрібно замінити йому запобіжний захід. Окрім того, адвокати повідомили, що так і не зрозуміло, в чому звинувачують «Педро».

Сам підсудний також виступив і сказав, що хотів би, щоб судді були об’єктивними. «Педро» сказав, що не має наміру ухилятися від слідства і просить випустити його з-під варти. Він також звернув увагу на погіршення стану здоров’я: постійно болить голова і є проблеми з ногою.

 Згодом слово взяв нардеп Юрій Тимошенко, який двозначно натякнув на події під час минулого судового засідання. Тимошенко застеріг від силового варіанту і сказав, що хлопців потрібно випустити заради миру. Він попросив суддів відштовхуватися від державних інтересів у першу чергу і сказав, що ручається за бійців.

Суд більше години був у дорадчій кімнаті і потім виніс вирок щодо "Педро" – змінити запобіжний захід із утримання під вартою на взяття на поруки нардепів Соляру та Тимошенко.

Згодом розглядали справу "Хорвата". Розгляд відбувався за тим самим сценарієм і винесено було той самий вирок -- звільнення на поруки нардепів.

Ще про Драгобратську справу читайте тут і тут

Фото зі сторінки у "Фейсбук" Алла Хаятова.

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com