image

За 5 місяців Закарпаття спрямувало до держбюджету понад 7 млрд. грн, що на 95% більше ніж торік

Про надходження до бюджетів за перші п’ять місяців 2023 року і роботу громад розповів сьогодні на брифінгу Василь Іванчо - заступник голови Закарпатської ОВА.

Цього року вже майже 4,4 млрд гривень податків, зборів та інших доходів надійшло до місцевих бюджетів Закарпаття. Ця сума майже на 1,3 млрд грн або 44% більша, ніж за цей час 2022 року.

До обласного бюджету ж спрямували 682,2 млн грн, що на 41,1% перевищує факт минулого року. Ще один із важливих показників – 60 громад мають позитивний темп зростання надходжень у порівнянні з аналогічним періодом тогоріч.

Завдяки надходженням до бюджетів вдається впроваджувати програми підтримки місцевого й релокованого бізнесу, вимушених переселенців, соціально незахищених груп населення та допомагати військовим. Від початку року з місцевих бюджетів виділили нашим захисникам 431 млн грн, з них вже 270 млн перерахували на потреби ЗСУ.

До державного бюджету за 5 місяців Закарпатська область спрямувала 7 млрд 393 млн грн. Якщо порівнювати з показником 2022 року, то спостерігаємо приріст на 95%.

Дякуємо платникам податків за відповідальність та системне наповнення бюджетів. Разом працюємо над економічною стабільністю Закарпаття й України загалом.

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com