image

За що румунський автодорожник отримав від Москаля "ведмедика"

Днями до Дня автомобіліста та дорожника голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль вручив Генеральному директору компанії S.C. Trameco S.A (Румунія) Калін-Адріан-Васіле Роману почесну відзнаку «За заслуги перед Закарпаттям» - "Золотого ведмедика".

І не дарма. Саме ця румунська фірма виграла останні тендери на ремонт та будівництво доріг в Закарпатті. Тендерів вже було кілька і загальна сума, яка випала на долю румунів - 205 млн. грн.

Із цієї суми понад 51 млн. грн. є виграний румунами тендер, який оголошувало КП "Будкомплектторг" Закарпатської ОДА, на ремонт доріг Рахівщини та Тячівщини. Тобто, в регіонах найбільш наближених до кордонів Румунії. Окрім того, ця ж фірма S.C. Trameco S.A вже вигравала тендери, які оголошувала Тячівська РДА та КП "Міжнародний аеропорт Ужгород" (румуни робили злітно-посадкову смугу).

Румуни дають хорошу гарантію на свою роботу. Цікаво, що Геннадій Москаль вболіває за те, щоб румуни безпроблемно виконували підряд і нещодавно навіть вчинив скандал із Укрзалізницею через те, що залізничники не мають достатньо вагонів, якими потрібно доставляти асфальт в Закарпаття. 

Ну і ще цікавий момент. Конкурентами румунської фірми S.C. Trameco S.A у тендері був звичний нам "Закарпатський облавтодор". Але тендерна комісія таки стала на бік румунів, а не закарпатців. Щоправда, домовилися, що румуни закуплять асфальт саме у нашого автодора.

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com