image

Закарпатське СБУ нагадало пересічникам про зовнішню агресію

СБУ закликає дотримуватися законності громадян, які планують взяти участь в мирних акціях протесту

Відразу після реакції обласної прокуратури на анонсовану акцію про блокуванню держкордонів пересічниками, свої застереження оголосило і управління СБУ в Закарпатській області.

"Місцевих мешканців, які мають намір брати участь в мирних акціях протесту, зокрема на підтримку власників автомобілів з іноземними номерами Управління СБ України в Закарпатській області закликає дотримуватися законності.
Звертаємо увагу, що в умовах зовнішньої агресії  існує висока ймовірність  використання  мирних намірів учасників заходу на шкоду національній безпеці України.
Просимо громадян, які  планують брати участь в подібних акціях, не піддаватися на можливі провокації та дотримуватися правил особистої безпеки", - повідомили в СБУ.

СБУ також попросила закарпатців повідомляти про підозрілих людей і зброю на гарячу лінію: 066-899-78-38, 097-256-54-30, 063-345-39-91,
(0312) 61-31-00.

Як ми повідомляливласники автомобілів із закордонною реєстрацією мають намір 12 листопада перекривати автошляхи та блокувати КПП на держкордонах в Закарпатті, щоб влада звернула увагу на пересічників.

Сьогодні на прес-конференції пересічники оголосили, що  у їхній акції немає організаторів, а вони будуть лише учасниками.

 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com