image

Закарпатських пільговиків перевозитимуть безкоштовно

Про те, як вирішується конфлікт із закарпатськими перевізниками, розповів журналістам під час прес-конференції голова Закарпатської ОДА Василь Губаль. Йшлося також про отримання субсидій, ЗНО, голів РДА. Мас-медійникам розповіли й про ситуацію із солотвинським солерудником та вирішення ситуації з проявами вандалізму на Закарпатті. 

Близько 400 тисяч закарпатців уже отримали бланки на заповнення субсидій. Губаль просить закарпатців оперативно заповнювати їх і надсилати до відомств, які призначатимуть субсидії. 

Невдовзі закарпатські школярі розпочнуть складати ЗНО. "Рік рівного доступу до знань і вступ без хабарів" на Закарпатті пообіцяв під час прес-конференції Василь Губаль. У краї є багато малозабезпечених сімей, тому вони мають право на рівний доступ до навчальних закладів Закарпаття. Під час вступної кампанії запропоновано створити гарячі лінії, щоб батьки мали змогу звернутися із своїми проблемами, якщо їм чинять перешкоди.

Щодо конфлікту із закарпатськими перевізниками, було прийнято рішення й надалі продовжувати перевозити пільгові категорії населення. Було проведено конкурс за участі близько 30 перевізників, який проходив відкрито. Рішення не перевозити пільговиків було неправомірним, - констатував керівник області.

"Підприємців "накрутили" на цю ситуацію. Я проти того, щоб ми сперечалися там, де не потрібно. Бізнес перевізників має розвиватися, я ставлюся до цього з розумінням. Але вони мають розуміти і владу. Для закарпатців мають бути створені умови перевезення", - вважає Губаль.

Щодо голів РДА на Закарпатті, які мають статус т.в.о., керівник краю вважає, що ці люди на своїх місцях. Навів у приклад голів Виноградівського, Тячівського, Мукачівського районів: "Я сьогодні намагаюся спілкуватися з усіма закарпатськими елітами. Нам треба спокій кожного дня, щоб показати, що ми самі розберемося у своїй хаті".

Також Губаль пообіцяв журналістам поїздки районами Закарпаття. 

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com