image

Закарпатський циган жебрав у Львові у формі воїна ЗСУ. Справжній воїн АТО роздягнув його (ВІДЕО)

Річне відео: Воїн АТО змусив цигана зняти форму бійця Збройних Сил України

Як ми повідомляли, закарпатські цигани затероризували Київ та Львів. Їх звідти виганяють та палять халабуди.

На Закарпатті до циган було доволі толерантне ставлення, однак останнім часом відбулося кілька неприємних інцидентів, які свідчать про те, що цигани в Закарпатті стали занадто агресивними.

Це і побиття охоронця в Нацпарку, і  побиття циганами та пограбування чоловіка на залізничному вокзалі, і  побиття вагітної жінки в Мукачеві, і про дикий випадок з  викраденням з церкви благодійних внесків. 

Після цього у соцмережах розгорілися суперечки навколо циганського питання. На жаль, було навіть зареєстровано кілька груп з явно антициганськими настроями. 

Але якщо ще агресивну поведінку циган на побутовому рівні можна якось пояснити, то бувають моменти явного блюзнірства. Зокрема, сьогодні вночі ветеран-афганець, колишній заступник мера Ужгорода, а нинішній військовий комісар Одеси Юрій Бєляков виставив на своїй сторінці річне відео з інцидентом у Львові.Циган у формі воїна ЗСУ жебрав гроші від водіїв на одному з перехресть. В одному з автомобілів, до якого підійшов циган, був справжній воїн АТО, який розпитував цигана, де він служить. Циган нічого не міг пояснити і воїн АТО змусив цигана роздягнутися.

Акцент у цигана та жінки-циганки, яка підбігла на місце інциденту, був таким, як розмовляють цигани в Закарпатті.

Читайте також:  В Ужгороді група циган напала на молоду пару, побили хлопця і згвалтували дівчину

 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com