image

Закарпатським прикордонникам скасували відпустки, аби уникнути черг на кордоні

На новорічно-різдвяний період в прикордонних загонах збільшили кількість нарядів, у першу чергу, інспекторського складу. Також вирішено призупинити надання відпусток особовому складу — все це для того, аби уникнути черг на кордоні перед Різдвом.

Підполковник Роман Марценюк, начальник відділу прикордонного контролю Чопського прикордонного загону ДПСУ: “У період новорічних та різдвяних свят прикордонники очікують збільшення пасажиропотоку у пунктах пропуску на 30 відсотків. Відтак, керівництво Чопського прикордонного загону вжило ряд заходів задля забезпечення безперебійного пропуску та недопущення черг на кордоні. Насамперед, збільшено кількість прикордонних нарядів, у першу чергу, інспекторського складу. Також вирішено призупинити надання відпусток персоналу, який залучається до несення служби у пунктах пропуску”.

Також було проведено прикордонно-представницькі зустрічі з угорською та словацькою стороною щодо узгодження спільних дій під час збільшення кількості осіб та транспортних засобів, у разі виникнення кризових або нестандартних ситуацій — повернення громадян України суміжною стороною. Досягнуто домовленості про пріоритетне оформлення транспортних засобів, що здійснюють ліцензійні перевезення дитячих та туристичних груп, а також осіб, які мають авіаційні чи залізничні квитки для подальшої подорожі.

ukrinform.ua

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com