У Закарпаття з Києва надійшли гроші на зарплати медиків та освітян

Як повідомили в управлінні інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Закарпатської ОДА, з державного бюджету до обласного надійшов другий транш щодекадного перерахування цільових субвенцій.

Зокрема область отримала 2 мільйона 884,9 тисяч гривень освітньої субвенції, яку профінансовано головному розпоряднику коштів – департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації для утримання 12 загальноосвітніх шкіл-інтернатів різного типу та одного дошкільного закладу інтернатного типу. 2 мільйона 351,4 тисяч гривень коштів спрямовано для оплати праці з нарахуваннями працівникам цих закладів, 23,8 тисяч гривень  - на харчування, 503,7 тисячі гривень – на оплату комунальних послуг та енергоносіїв і 6 тисяч  гривень  - на інші поточні видатки.

Також Закарпаття отримало 14 мільйонів 673,8 тисяч гривень медичної субвенції, яку профінансовано головному розпоряднику коштів - управлінню охорони здоров’я облдержадміністрації для утримання 30 спеціалізованих закладів та установ охорони здоров’я. З цих коштів 11 мільйонів 494,6 тисяч гривень спрямовано для оплати праці з нарахуваннями працівникам цих закладів, 913,5 тисяч гривень – на медикаменти, 817,2 тисяч гривень – на харчування, 1 мільйон 061,5 тисяч гривень - оплату комунальних послуг та енергоносіїв  і  387,0 тисяч гривень – на інші поточні видатки.

На підготовку робітничих кадрів область отримала 2 мільйона 786,2 тисяч гривень, яку профінансовано головному розпоряднику коштів – департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації для утримання 16 професійно-технічних закладів. Кошти профінансовано для оплати праці з нарахуваннями.

Аналогічні трансферти з державного бюджету (за винятком субвенції на підготовку робітничих кадрів) надійшли бюджетам районів та міст обласного значення області, - повідомили департаменті фінансів.

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com