image

Засудили вбивцю, який на Мукачівщині проломив 19-річному юнаку череп

Мати загиблого хлопця з вироком не згодна 

Як ми повідомляли, ще в січні 2018 року молодики із села Жнятино Мукачівського району приїхали в село Горонда, щоб помститися юнакам з цього села за конфлікт на дискотеці напередодні.  Четверо молодиків побили двох юнаків з Горонди і один з них помер від удару бітою в голову.

Нападники натягнули на хлопця капюшон і били бітами по голові, поки той не втратив свідомість. На жаль, юнак загинув від травм. Свідки також кажуть, що нападники діяли нахабно, вони після того, як розправилися з жертвами нікуди навіть не втікали.

Тоді ж  поліція встановила всіх чотирьох нападників, але затримала лише одного, який, за свідченням очевидців, наніс смертельний удар.

Згодом виявилося, що пряма провина за смерть хлопця лежить на ще одному нападнику, але той переховувався спочатку у Львівській області, а потім за кордоном.  Згодом і його затримали. 

І ось нарешті суд виніс вирок нападнику, який наніс смертельний удар - 9 років ув'язнення, виплата родині покійного 25 тисяч гривень матеріальної шкоди та понад 2 мільйони гривень моральної шкоди, - повідомили в Мукачівському міськрайонному суді.

Однак мати загиблого переконана, що відповідальність повинні нести й інші нападники. 

 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com