Закарпатські депутати завтра збираються на термінову позачергову сесію через Дебальцево

Щойно голова Закарпатської обласної ради видав розпорядження "Про скликання позачергового пленарного засідання "двадцятої сесії обласної ради VІ скликання"

 

 

"Зважаючи на критичну ситуацію, що склалася в зоні проведення антитерористичної операції біля м. Дебальцево Донецької області, відповідно до частини 7 статті 46 та пункту 1 частини 6 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної ради, скликати позачергове пленарне засідання двадцятої сесії обласної ради VІ скликання 18 лютого 2015 року о 14-й годині в м. Ужгороді у залі засідань обласної ради з порядком денним:

"Про вжиття невідкладних заходів щодо забезпечення життєдіяльності 128-ї окремої гірсько-піхотної бригади та збереження життя військовослужбовців".

Окрім того, голова облради надіслав телеграму Президенту України Петру Порошенку та керівникам оборонного відомства України щодо Дебальцева:

"Станом на 17.02.2015 року  в зоні проведення АТО в м. Дебальцеві склалася критична ситуація, що загрожує повному оточенню та знищенню 128-ї окремої гірсько-піхотної бригади, укомплектованої із жителів Закарпаття. Загибель військовослужбовців призведе до непередбачуваних наслідків та соціального вибуху в області.

 Вимагаємо негайно вжити  всіх можливих заходів для збереження життя військовослужбовців", - йдеться в телеграмі.

Як ми повідомляли, закарпатці, які служать в складі 128-ї окремої гірсько-піхотної бригади фактично опинилися в оточенні в Дебальцівському котлі.

 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com