• IMAG2083

  Консул Угорщини завітав на День добросусідства до студентів

  В Ужгороді на території студентського гуртожитку № 4 триває День добросусідства і співпраці. Свято організував Профком студентів УжНУ спільно зі Закарпатським угорськомовним товариством студентів і молодих дослідників. На території гуртожитку встановили сцену, поруч якої варять бограч, а також проводять різні спортивні змагання, танцюють, а ввечері покажуть фаєр-шоу.

 • туристичні об'єкти

  Для всіх районів Закарпаття розробили символи

  Як ми повідомляли, Туристичний клуб УжНУ, Турінформ Закарпаття, громадська організація «Панонія», творчий клуб «Ungang» запропонували закарпатцям визначити символи з ряду категорій для своїх районів.

 • 1

  Вихідні: "Ніч музеїв", виставка "Дня" і "5 Vymir"

  Цими вихідними нудьгувати не доведеться: різні події триватимуть як вдень, так і вночі. В Ужгороді відсвяткують Міжнародний день музеїв, тож протягом одного дня двері музеїв відкриють для відвідувачів. А щоб відчути, як відзначають це свято у Європі, можете завітати до міської галереї, де цілу ніч гратиме музика. Словом, насолоджуйтеся на вихідних концертами, фільмами і виставками у компанії бажаних людей!)

 • 83553130

  У топ-10 унікальних місць України - 4 закарпатські

  Проект “Вражаюча Україна” оприлюднила ТОП-10 маловідомих місць у Західній Україні, які дійсно варто відвідати. Серед десятка місць чотири знаходяться в Закарпатській області. Це Колочава, Лумшори, Косино та Тур’ї Ремети.

Як допомогти закарпатському туризму

Як допомогти закарпатському туризму

Туристичний клуб УжНУ, Турінформ Закарпаття, громадська організація «Панонія», творчий клуб «Ungang» оголошують акцію «Допоможи Закарпаттю! Допоможи закарпатському туризму!», яка триватиме з 10 травня по 10 червня 2015 року. 
Вихідні: "Майся-фест", "День Бетлена" й "Угорські мелодії"

Вихідні: "Майся-фест", "День Бетлена" й "Угорські мелодії"

Цими вихідними в Ужгороді й на Закарпатті відбуватиметься чимало цікавих подій. Крім відзначення Дня Перемоги, в обласному центрі проведуть перенесений з минулого тижня фестиваль "Майся-фест", дитячу "Дивогонку", а ще зіграють "Угорські мелодії" у Філармонії і проведуть традиційну недільну екскурсію.  10 травня у Хусті святкують День міста, яке назвали Днем Бетлена. Тож нудьгувати не доведеться, плануйте правильно свої вихідні. ProZak бажає активного відпочинку!)
У чому удача ужгородців, - турист із Запоріжжя

У чому удача ужгородців, - турист із Запоріжжя

Потрапити зі Сходу на Захід України вперше - це як потрапити у інший простір, у якому ніби все те саме, але поведінкові та культурні коди є трохи іншими. Скільки б не казали про те, що люди всюди однакові, проте я все одно тримаюся тієї думки, що на Західній Україні вони більш люб’язні та гостинні. Такі мені зустрічалися роки три тому, коли я побував десь у Карпатських горах, такі зустрілися мені минулого року, коли я вперше потрапив до Львова, такі зустрілися мені і цього разу, коли я вперше потрапив до Ужгорода.
На Закарпатті відкрили маршрут слідами лицарів

На Закарпатті відкрили маршрут слідами лицарів

На Закарпатті розробили власний веломаршрут, який назвали «Слідами закарпатських лицарів». Його склали студенти факультету туризму та міжнародних комунікацій Ужгородського університету. Самі ж першими і проїхалися цим маршрутом. 
Як у "Косині" встановили три рекорди за день

Як у "Косині" встановили три рекорди за день

  Три рекорди протягом одного дня – 2 травня встановили «Термальні води «Косино» і внесли їх до Книги рекордів України. Загалом у цьому місці зафіксовано вже вісім рекордів. Відтак «Косино» має шанс стати «Рекордсменом рекордсменів» - це спеціальна номінація, яка присуджується одній локації, у якій було встановлено дуже багато рекордів. Загалом на Закарпатті від початку року зафіксовано вже з десяток рекордів.  
Вихідні на Закарпатті: петанк, вино, бограч і концерти

Вихідні на Закарпатті: петанк, вино, бограч і концерти

Тривалі вихідні 1-4 травня обіцяють чимало цікавих фестів, концертів і ярмарок. Серед іншого -  "турнір з петанку "Сакура-2015", фестиваль вина "Сонячний напій", концерти "Кантуса", "Гудацької тайстри", а ще - воркшоп, "Маївка по-одеськи", дитячі змагання. Словом, нудьгувати не буде коли. Тому  налаштовуйтеся на активні травневі. ProZak бажає вдалих вихідних!
 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com