• IMG_4842

  Відкриті екскурсії: будинками видатних людей

  У неділю, 26 квітня, ужгородці слухали про видатних діячів, які колись проживали на території Ужгорода.

 • 1

  Вихідні у місті: генприбирання, "Міс Ужгород", "Тур де Уж"

  По-весняному теплі й насичені подіями вихідні обіцяють Ужгороду. Маєте шанс не тільки відпочити, а й долучитися до важливої справи - генерального прибирання у рамках Всеукраїнської акції «Зробимо Україну чистою разом». А вечори можете присвятити спогляданню красивих дівча на "Міс Ужгород" чи насолодитися мистецтвом в одній із міських галерей. ProZak бажає гарних вихідних!)

 • 1

  Пішки з Києва до Ужгорода прийшли двоє туристів

  На 53 день своєї мандрівки Антоніна Поліщук й Ігор Литвиненко досягли Ужгорода. Закарпаття стало шостою областю, до якої вони дійшли у рамках свого проекту “Пішки довкола України”. Експедиція почалася з Півночі, триває на Заході, продовжиться на Півдні, Сході, й закінчиться на Півночі. Орієнтовна протяжність пішохідного шляху — 7000 км. Унікальність проекту полягає у тому, що Україну ще ніхто не обходив пішки.

 • P1150341

  Yard Sale: креативна платформа з благодійністю

  Сьогодні, 18 квітня у Ротарі-парку Ужгорода пройшов традиційний фестиваль-розпродаж “Yard Sale”.

Вікенд на Закарпатті: фести сакури, музики і вина

Вікенд на Закарпатті: фести сакури, музики і вина

  Довгоочікувані вихідні з сакурою припадають саме на 18-19 квітня. Невипадково вікенд об'єднує чимало цікавих подій, які варто відвідати. Серед пропозицій відпочинку - фестивалі "Ротарі-сакура", "Троянда Карпат", "Музика без кордонів", а також благодійний концерт і ямарок хендмейду! Цікаві локації з подіями - у звичній афіші подій, яку підготував ProZak. 
Закарпатський заповідник отримає німецький грант

Закарпатський заповідник отримає німецький грант

Німецький банк розвитку KfW надасть міністерству екології та природних ресурсів України грант у розмірі 14 мільйонів євро. Відповідну угоду було підписано між главою українського відомства Ігорем Шевченком, директором бюро KfW в Україні Ґуннаром Вельцгольцем та послом ФРН в Україні Крістофом Вайлем вчора, п'ятницю, 10 квітня, повідомляє інформагентство "Інтерфакс-Україна".
 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com