image

Цього туристичного сезону пріоритетним напрямком для закарпатців стала Туреччина

Починається золотий період для літнього відпочинку

Саме серпень вважається найкращим місяцем для відпочинку. Звичайно, що бронювати путівки на відпочинок краще завчасно, бо завдяки ранньому бронюванню можна добре заощадити, а окрім того, є шанс отримати те, що подобається, а не те, що залишилося.

Про особливості цього туристичного сезону та про пріоритетні напрямки відпочинку ми поцікавилися у співробітників туристичної агенції «ЛЮКС-Тур». Пропонуємо вам тези відповідей на наші питання.

-          Найбільше туристів надають перевагу Туреччині. Тут трошки виросли ціни на тури, однак це досі найцікавіший варіант для відпочинку щодо відповідності ціни до якості сервісу для сімей з дітьми або для тих, хто не уявляє свій відпочинок без «все включено». У самій  Туреччині досі найпопулярнішим залишається Анталійське побережжя.

-          Єгипет влітку є доволі  популярним також. І хоч в середині літа там пік температур, тим не менше, багато закарпатців обирають влітку цю країну через хороші ціни на відпочинок.

-          За першість за популярністю з Туреччиною конкурує Болгарія. Це доволі бюджетні автобусні тури. Сервіс у Болгарії стабільний, хоча порівнювати з Туреччиною ці дві країни важко. Вони різні  і по своєму хороші. Болгарію більше обирають туристи, які мають намір трошки заощадити на відпочинку за рахунок автобусного переїзду, яким не обов’язково все включено, і надають перевагу відпочинку «на курорті» , а «не в готелі»..

-          Греція залишається в топі, але цього сезону,  як і минулого, вона була майже повністю викуплена при ранньому бронюванні.  Знайти щось пристойне за розумну ціну для відпочинку в Греції в серпні вже доволі важко. Досі попитом користуються Халкідіки, острови Родос, Корфу, Кріт та інші. Але на оксамитовий сезон багато готелів звільняються і  можна підібрати хороші варіанти і по ціні також.

-          Трішки краща ситуація по Кіпру. Кіпр прекрасний навесні, але в серпні там також цілком комфортно. Маленький, але такий різний острів. Тут пляжі і курорти на буд-які забаганки.

-          Хорватія така близька до нас  і така все більш недосяжна з кожним роком через дорожнечу. Сюди навіть тур з переїздом автобусом вам може обійтися дорожче, ніж Туреччина із «все включено» літаком. Але це Хорватія..Хто там відпочивав, той зрозуміє. Чого варті блакитні прапори європейської сертифікації чистоти майже на всіх  пляжах.

-          Албанія занадто розрекламована. Її називають відкриттям і багато хто наголошує на дешевизні. Можливо, якщо ви їдете самостійно, або автобусом і орендуєте недорогі апартаменти, то так. Але в цілому, це не є найдешевший варіант відпочинку. В Албанію варто їхати, якщо ви хочете саме Адріатичне або Іонічне море з їхніми пляжами, ви не фанат відпочинку на «все включено», вам цікаво відкривати для себе нове, і ви не занадто прискіпливо ставитеся на відпочинку до того , що під час вашої відпустки має бути усе ідеально.

Оцінивши пропозиції Албанії, враховуючи довгий переїзд, закарпатські туристи таки обирають цю країну доволі рідко і, як правило, зупиняють вибір на користь Болгарії, Туреччини або Єгипту.

-          Що стосується Італії та Іспанії, то більшість закарпатських туристів, обирають самостійний відпочинок у цих країнах, а наше завдання надати максимально корисну консультацію щодо курортів і готелів.

-          Багато туристів запитують, на яких курортах менше росіян. Відповідь така: вони всюди і їх багато. У період загострень єгипетсько-російських та турецько-російських стосунків курорти у Єгипті та Туреччині були справжнім раєм для українців, однак зараз все стало на свої місця. Якщо хочете, щоб було менше туристів з Росії в Туреччині, то краще обирайте Бодрум. У Греції туристи з Росії є на всіх курортах. На Кіпрі центром російського туризму є Лімасол, а от на курортах Пафосу їх менше. У Хорватії обирайте для відпочинку малі містечка саме в північній частині Хорватії – на Істрії.

-          Проблеми з перельотами вплинули на вибір оператора. Багато туристів запитують про те, хто є перевізником, яка авіакомпанія обслуговує тур .

-          Відпочинок на вітчизняних курортах - це як радянський анекдот про мукачівське пиво: воно вже краще, але пити ще не можна.

-          Надій на «гарячі тури» в серпні майже немає. Несуттєве зниження цін на тури можливе на останній тиждень серпня.

-          Найкращий відпочинок з дітьми – в Туреччині.

 

І на завершення порада: не варто нехтувати відпочинком. Відпустка влітку дуже потрібна для здоров’я. Зекономите на відпустці – витратитеся на лікарів. Гарного відпочинку!

 

Відпочинок на будь який смак - з туристичною агенцією «ЛЮКС-Тур».

Ужгород, вул.. Белінського, 24. Тел.: 050 700 2211.

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com