image

Мукачівський замок заробив на відвідувачах майже 2 мільйони гривень

Відвідування Мукачівського замку "Паланок" б'є рекорди.

Всього за 9 місяців цього року замок "Паланок" відвідали 234 472 осіб, з них: дорослі - 166239, діти - 50820, пільгові категорії (студенти, пенсіонери) - 17 413. За словами начальника відділу культури Мукачівського міськвиконкому Ірини Калій, це майже у два з половиною рази більше, ніж за аналогічний період минулого року.  

1 січня 2016 року вхід на територію Мукачівського історичного музею оснащено сучасною системою продажу квитків та контролю доступу у формі турнікетів “Бізант” з необхідним програмним забезпеченням “Pidkova”.

Варто зазначити, що саме встановлення турнікетів довело, що раніше касири замку крали величезні суми.  За офіційними статистичними повідомленнями, у Закарпатті дійсно відбувся ріст відвідування туристами, але він не перевищує 30-40% у порівнянні з минулим роком. Ми ж бачимо, що завдяки турнікетам у замку "Паланок" зафіксовано ріст відвідувачів у 2,5 рази.

З іншого боку, варто відзначити, що лише за липень-серпень-вересень замок відвідало стільки ж відвідувачів, скільки їх було за перші шість місяців року. 

Вартість вхідного квитка у замок - 10 грн. 

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com