image

Посварилися: В Ужгороді два однакових фестивалі пройдуть одночасно в різних місцях

В Ужгороді одночасно відбуватимуться два фестивалі млинців 

Цього року організатори популярного фестивалю "Ужгородська палачінта" анонсували проведення фестивалю біля супермаркету Дастор.  

Минулого року цей фестиваль проводився вдесяте і він традиційно відбувався в Боздосьокому парку. 

І ось, як повідомив один із співорганізаторів фестивалю "Ужгородська палачінта" Сергій Денисенко, керівництво парку (не без погодження з керівництвом міста) вирішило провести свій фестиваль млинців у тому ж таки Боздоському парку. 

"Перш за все вирішили трохи освіжити дійство і переїхати на «нову стару» локацію біля «Дастору». Там тепер нема ковзанки, і місця достатньо. Ми анонсували «Палачінту-2020» і почали організаційну роботу, щоб зробити цьогорічний фест кращим та цікавішим за попередні. А сьогодні з Фейсбуку я дізнався що міська влада планує провести свою «палачінту» з блекджеком і гойдалками у Боздоському парку у ті ж (!) дати", - написав Денисенко.

Звичайно, що багато ужгородців звикли до старої локації і прийдуть таки в Боздоський парк. Тепер багато що залежить від того, хто проведе кращу рекламу свого фестивалю. А загалом це все неправильно. Бо на такі заходи приїжджають туристи і проведення двох фестивалів одночасно не принесе місту додаткових надходжень. 

З цього приводу вже жартують у соцмережах, що у протистоянні двох ужгородських фестивалів млинців виграє мукачівський фестиваль Варишська палачінта. 

 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com