Синевир збільшується на 1-3 Га навесні

А Шафран Гейфеля в окремих місцях фіолетовим килимом вкриває великі площі землі поблизу Синевирського озера. 

Національний природний парк «Синевир» надзвичайно багатий на принадні для туристів місця, які ваблять своєю красою у будь-яку пору року. Проте деякі місцини мають свою неповторність саме весною, - повідомляє НПП Синевир.

Лише весною, а саме - у другій половині березня, ви можете побачити дивовижне цвітіння первоцвітів на теренах національного парку.  У Колочаві місце масового цвітіння шафрану Гейфеля назвали Долиною крокусів.

Одне з семи природних чудес України озеро Синевир весною робиться повноводним за рахунок талої води, його площа збільшується на 1-3 га. Часто у цей період острівок посередині озера зникає під величним водним плесом.

Навесні, коли у горах тануть сніги, водоспад Білий Звір, що знаходиться по дорозі до села Синевирська Поляна, стає бурхливим і несеться вниз до річки Тереблі з великою швидкістю та гуркотом. Холодна вода падає зі скелястого схилу гори, з-поміж смерек і буків, переливаючись по камінню, перетворюється в шумовиння – з прозорої на білу – створюючи неперевершену красу. А навколо – ліс, співають птахи…

Аби налаштувати вас на весняний настрій - зібрали в галереї пейзажі Міжгірщини і Карпат. Насолоджуйтеся, і за першої нагоди вирушайте туди.

 

фото з сайту НПП Синевир та мережі Інтернет

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com