image

Свято традицій 300ФЕСТ: якісна музика, смачна їжа й добре пиво

 

Минулими вихідними у Львові масштабно і голосно провели 300ФЕСТ — свято якісної музики, смачної їжі та справжнього українського пива. 

Це грандіозний захід під відкритим небом у парку культури: кілька сцен, на яких хедлайнерами були ТНМК, Бубмбокс, DZIDZJO, брати Гадюкіни, кулінарні майстер-класи, пивна школа, фотозони, мистецтво, конкурси та розваги для малечі. На два дні парк Богдана Хмельницького перетворився на локацію веселої і насиченої тусівки, де гості відпочили, натанцювалися під потужну музичну програму, дізналися багато нового, а також відчули традиції, історію, справжню культуру споживання пива.

Головна ціль заходу — не тільки ознайомлення вітчизняних поціновувачів пива з європейськими традиціями, місія фесту — підвищення культури споживання пінного напою через інформацію про те, як правильно пити пиво та з чим, з якими стравами його краще поєднувати.

пиво1

Історія свята така, що минулого року славетна Львівська пивоварня відзначила 300 років із Дня свого заснування і запросила всіх шанувальників пива й гарних розваг на гучний open air. Тоді подію відвідали понад 35 тисяч гостей, а кошти з продажу квитків спрямували на благодійність, а саме — на облаштування приміщення реабілітаційного відділення Комунальної міської лікарні швидкої медичної допомоги у Львові. Рік тому свято мало шалений успіх, тому організатори вирішили започаткувати у Львові нову фестивальну традицію. Відтак щороку всі, хто цінують добрі музику, їжу, пиво, збиратимуться у Львові на 300ФЕСТ, який проходить за підтримки найстарішої в Україні Львівської пивоварні та ТМ «Львівське».

пиво2 пиво4

Фестиваль під відкритим небом продовжує давню історію пивних традицій Львова та Європи.  

 

Евеліна Гурницька

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com