image

Ужгород матиме унікальну локацію з яскравими активностями на свій День Народження

 

24 вересня, з 10.00 до 20.00 у дворику музею Бокшая буде облаштована локація до Дня Ужгорода. Це буде подія «Унгвар стайл» у рамках святкування Дня міста. Понад 80 творчих учасників здивують Ужгород цього дня. 

Про це на прес-конференції в Ужгородському прес-клубі розповіли організатори «Унгвар стайл». 

 

«У музеї Бокшая ви побачите людей, які створюють свій продукт. Ви побачите фільми, тату, гончарство, скетчі, пазли, музику. Це все буде місцеве й колоритне, яке, на жаль, більшість людей не бачить, — розповів один із організаторів Євген Забарило.

 

 

Олександра Кузнєцова, представниця ГО «Фортеця» організовує на святі дорослий квест для пар, який десь відображатиме  ужгородську харизму.

«Кожен учасник зможе відчути всі місця, які він добре знає. Тема квесту — любов, це вічне, прекрасне, любов до міста. Тема цікава, у нас багато креативних ідей, поки не розголошуємо, але всі залишаться задоволеними», — пообіцяла Олександра.

 

Євген Штайнер, який представляє промо-групу "OUTSIDER", разом із однодумцями покаже місту музині атракції, різні місцеві гурти різних стилів.

 

«Представимо цікаві музичні проекти, якісне музичне життя. Покажемо хіп-хоп культуру. Ви почуєте різні течії музики, яка досі була в андеграунді», — зазначив Є. Штайнер.

 

Він додав, що культурна частина міста — це і татуювальники, відтак буде ціле мистецтво тату.

 

А ще художники малюватимуть флюорисцентними фарбами панорами Ужгорода.. Буде інтерактив, коли художники і гості разом на 8 квадратних метрах полотна створюватимуть пейзаж Ужгорода. Цей пейзаж подарують місту.

 

Також у дворику Бокшая пройдуть лекції про здоровий спосіб життя, екологію, органічну продукцію. Буде багато спортивних активностей, до прикладу, функціональні тренування під хорошу музику.

 

Відтак містяни побачать справжній стиль Ужгорода у дворі музею Бокшая. До речі, активісти хочуть вдихнути нове життя у парк за двориком музею і зробити з нього справжню art-локацію.

 

«Парк за двориком — це громадський простір, з якого у майбутньому буде art-двір — ми подаватимемо проект після Дня міста Там будуть лекції, поетичні читання. Треба такі 3 art-двори в Ужгороді. Ми переб’ємо пиво і сигарети на лавках, і покажемо, що саме культура — головний двигун змін у країні», — висловився Євген Забарило.

 

Відтак «Унгвар стайл» пройде 24 вересня, з 10.00 до 20.00, вхід безкоштовний.

 

Організатори "Унгвар стайл": Ужгородська міська рада, ГО "Культурна платформа Закарпаття", ГО "Культурна ініціатива Коло", ГО "Фортеця", промо-група "OUTSIDER" промо-група "VOICE", "Olivye" House, ГО "Екстремальні забіги Карпатами", .

 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com