«Ужгородська ПАЛАЧІНТА-2015»

Сьогодні, 14 лютого, в Ужгороді розпочався традиційний 6-й Фестиваль «Ужгородська ПАЛАЧІНТА»

Загалом, він триватиме два дні в Боздоському парку. Ужгородці та гості міста матимуть змогу скуштувати безліч смаколиків, якими багатий закарпатський край.

Це, звісно, і млинці з усілякими начинками, і м'ясні страви, і бограч та печена картопля. Також місцеві умільці пропонують домашні солодощі, пряники та бублики. Придбати можна і вироби з дерева та лози, прикраси та український одяг, як то вишиванки чи кожухи.

На святі ви зустрінете і благодійні локації Руху підтримки закарпатських військових, на одній з яких вас навчать плести маскувальні сітки. На іншій можна посмакувати імбирним чаєм та печивом з передбаченнями всередині, а витрачені вами кошти підуть на допомогу закарпатським героям. Так як перший день фестивалю співпав з всіма улюбленим святом Валентина, волонтери оформили фотозону для закоханих. Всі бажаючі мають змогу пройти шлюбну церемонію та отримати "Сертифікат половинки". Виручка з атракції знову ж таки піде на благодійні цілі.

Зі сцени лунають пісні та конкурси, а закохані парубки намагаються виграти для своїх дівчат подарунок, вилізши на височенний стовп і стягнувши чобітка. Правда задача ця не з легких...
Поспішайте і ви насолодитися святом! Ужгородська ПАЛАЧІНТА чекає на вас!

 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com