image

В районі Синевиру реалізують новий проект зі встановлення зручних кемпінгів

Задля розвитку туристичної галузі краю, створення унікального продукту, який приваблюватиме все більше гостей із інших областей та країн, Закарпаття працює над реалізацією проекту «Глемпінги – створення ексклюзивного туристичного продукту», повідомляє перший заступний голови ОДА Мирослав Білецький.

Участь у проєкті беруть 4 області - Закарпатська, Івано-Франківська, Львівська та Донецька.

На території області його реалізовуватимуть у межах Національного природного парку «Синевир».

Перший етап цього процесу – відбір місця для розміщення глемпів. Планується, що всього тут вдасться встановити 9 об’єктів, з них 8 туристичних і 1 адміністративний.

Для цього дирекція парку визначила імовірні 4 локації: зона регульованої рекреації урочища Квасовець, урочища Рабачинка, Остріки та Синиверсько-Полянське природоохоронне науково-дослідне відділення. Місце розташування об’єктів погоджуватиме Міністерство захисту довкілля і природних ресурсів.

Згідно з планом-графіком роботи планують завершити влітку 2022 року. Виготовлення проєктно-кошторисної документації та відведення земельних ділянок вже стартувало. Очікують, що всі організаційні моменти, у тому числі і процедуру закупівель, проведуть до кінця поточного року, натомість у 2022 році розпочнуть безпосередньо будівельні роботи.

Розробники проєкту прагнуть довести, що відпочинок і збереження навколишнього середовища можуть співіснувати. Працюватиме він у максимально екологічних умовах, із використанням альтернативної енергії, відходи сортуватимуть, а рух моторизованого транспорту буде обмежений.

 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com