Закарпатці наварили у Львові бограчу на 6 тисяч гривень

Як ми повідомляли, у Львові на центральній площі 22 лютого перечинський ресторан "Підкова" варив бограч і палачінти із лекваром та грибною омачкою на шпаргеті. Відтак представили львів’янам одні з найпопулярніших страв місцевої кухні.

До Львова поїхали на запрошення Львівський кульїнарний клюб «Zdorowja I Spoki'j» , який проводить волонтерські акції на підтримку української армії.

Про те, наскільки львів'яни оцінили смак закарпатських страв говорить той факт, що 30-літровий казан бограчу, який варили більше 2 годин, розкупили практично за одну годину.

bograch7

Не менш популярні були закарпатські палачінти. Їх спекли близько 300, розповів власник ресторану "Підкова" Михайло Барник.  

 

Однак чи не найбільшу насолоду від закарпатської кухні отримала львівська малеча, якій дуже припали до смаку солодкі млинці із кількома видами леквару - абрикосовим, смородиновим, чорничним та полуничним.

bograch5

За словами власника ресторану "Підкова" Михайла Барника, це перший досвід співпраці львівських та закарпатських кулінарів і, як то кажуть, перший млинець не вийшов гливким.

bograch9

5750 гривень, що були зібрані під час заходу, одразу спрямують на потреби українських військових, а подібні спільні акції проводитимуть і надалі.

bograch3

“Зібрану суму ми поділили: одну частину залишили львівським друзям - вони її передали львівським військовим, іншу - привезли на потреби закарпатських”, - зазначив Михайло Барник.

Також відомий ресторатор розповів, що у найближчу неділю “Підкова” організовує кубок з міні-футболу, під час якого також проведуть подібну гастрономічну акцію.   

 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com