image

Вибираємо іграшки для котів

Для того, щоб ваш домашній улюбленець відчував повноту життя, йому також необхідні щоденні ігри. 

Можна купити іграшку в зоомагазині, а можна і виготовити своїми руками. Вибір за вами!

• Іграшки на мотузках. Це варіант фантика, який прив'язують до нитки або мотузки. Виробники іграшок для домашніх тварин пропонують всілякі варіанти таких розваг для кішок. Якщо показати кішці таку іграшку, то вона негайно виявить цікавість і почне з нею грати. Але ці іграшки недовговічні, кішки їх, як правило, швидко ламають або рвуть.

• М'ячі і кульки. Дуже популярні іграшки, їх купують для кішок і для собак. Вибирайте м'ячі з звуковими елементами всередині. Такі іграшки будуть інтригувати кішку, вона буде не випускати її з лап. Тільки такі дзвінкі іграшки потрібно ховати від тварини на ніч, щоб зберегти свій сон.

• Іграшки з наповнювачем. Такі іграшки можуть бути різної форми, їх наповнюють котячою м'ятою. Така іграшка буде гідно оцінена вашою кішкою. Подарувавши цю іграшку своїй кішці, ви можете зайнятися своїми справами і не хвилюватися про те, що домашньому улюбленцю буде нудно без вас. Така іграшка мотивує на гру навіть дуже ліниву тварину.

• Інтерактивні іграшки. Такі іграшки складаються з декількох елементів, і вони покликані розважати вихованця. Це може бути кулька, який знаходиться всередині лабіринту. Також це може бути фарфоровая кукла або спеціальний комплекс, який створений для точіння котячих кігтів, а також спеціальними місцями, про які кішки так люблять тертися, тим самим роблячи собі масаж. Такі іграшки створюють ілюзію того, що з твариною хтось грає.

Можна зробити іграшку для кішки своїми руками. Можна подарувати кішці звичайну стару іграшку або прив'язати до мотузки блискучий яскравий елемент.Головна умова таких іграшок - безпека. Іграшка не повинна легко ламатися, бути гострою, стійкою до котячих пазурів і зубам. Також іграшка має бути цікавою для тварини і мотивувати її до активних ігор, - пише  uadog.info.

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com