Фахівці розвіяли головні міфи про секс

Фахівці розвіяли головні міфи про секс

Фахівці розвіяли кілька ключових міфів відносяться до такої інтимної процедурою, як заняття сексом. Як виявилося, багато з того, що закохані пари сподіваються отримати від акту любові, насправді, не має нічого спільного з реальністю.
Чи варто узаконювати одностатеві шлюби в Україні

Чи варто узаконювати одностатеві шлюби в Україні

  ЛГБТ-прайди – уже не  дивина для України, однак після кожного подібного заходу у ЗМІ виникає хвиля обговорень представників цих спільнот і їхніх дій. Чи не найбільше інформаційного шуму у мас-медіа спричинила інформація про можливу легалізацію одностатевих шлюбів. І хоча наразі відсутні будь-які законодавчі наслідки, які би стосувалися ЛГБТ, приводів для обговорення й надалі достатньо. Особливо, в контексті листа Нижньої палати Конгресу США, у якому політики просять забезпечити безпеку під час маршу єдності, який ЛГБТ-спільноти планують організувати на початку червня. 
ProZak у психолога: Гендерна рівність і дискримінація

ProZak у психолога: Гендерна рівність і дискримінація

  Один із попередніх матеріалів нашої рубрики «ProZak у психолога: Соціально активні жінки й фемінізм» викликав жваву дискусію у соціальній мережі Фейсбук, зокрема, про гендерну рівність. Відтак ми вирішили детальніше розкрити тему рівноправ’я жінок і чоловіків, а заодно й тему дискримінації, яка безпосередньо пов’язана з гендером і з якою так часто стикаємося у повсякденному житті, хоч і не завжди впізнаємо її. 
 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com