image

15 ознак по-справжньому близьких відносин

Відносини - це не коли у вас статус в соцмережі змінився, а дещо серйозніше.

Ви смієтеся над одними жартами

Правда, ніхто, крім вас, над ними не сміється, тому що не розуміє. Ці жарти з'явилися десь між кухнею та спальнею, коли хтось заплутався в одній шкарпетці, а хтось згадав дитячий анекдот. Пояснювати оточуючим марно, тому що всі переживання занадто особисті, а асоціації випадкові, але вам двом все одно смішно.

У вас є таємна мова

Коли ви розмовляєте про щось своє, інші люди не можуть вас зрозуміти: слова на кшталт знайомі, а речення не складаються. Але вам, звичайно, все ясно.

Ви розумієте один одного, навіть якщо зрозуміти неможливо

- Мені терміново потрібна ця, де вона?
- Ну там, де й те.
- А, точно, ось вона!

Зазвичай напад недорікуватості трапляється, коли голова зайнята надважливими думками і немає часу згадувати, як називається якась річ. Але вам двом це і не потрібно, все зрозуміло без слів.

YouTube пропонує вам подивитися якісь дивні відео

Звідки в списку «Мої порожні пляшки»? Яка ще каша з ялинового насіння? Хто знову з вашого комп'ютера читав дивний блог і переглядав всі ці ролики?

Ви знаєте про друзів дитинства більше, ніж вони здогадуються

Коли вас з кимось знайомлять (ну пам'ятаєш, я розповідав?), ви відразу розумієте, чого від цього знайомства очікувати (а, це ви тоді гудрону наїлися?).

Ви перестали помічати, що замінюєте «я» на «ми»

«Наш кіт», «Ми прокинулися», «Ми на таке не розраховували»... Так буває у батьків маленьких дітей. Але хто сказав, що це погано?

Ви можете розповісти все

І вільно поговорити про такі речі, які не прийнято згадувати «в пристойному суспільстві», тому що людина, з якою ви поруч, розуміє і приймає вас цілком і повністю.

Ви часто говорите про кохану людину

Але не тому що сходите з розуму від любові, а тому що велика частина оповідань про ваше життя - це історії спільних пригод. Ви проводите поруч багато часу, тому нічого дивного.

Ви знаєте побутові звички і смаки один одного

Тому не купите ванільний гель для душу (треба ж малиновий) або ароматизатор в машину з запахом хвої (бо треба кавовий), не запропонуєте на вечерю макарони (бо вечорами тільки овочі) і слухати музику будете в навушниках.

Ви багато знаєте про речі, які вас не цікавлять

Наприклад, перерахуйте з десяток джедаїв, хоча не подобаються «Зоряні війни», або процитуєте вірш, хоча не любите поезію.

Ви купили другий ковдру

Пристрасть не згасла, і любов нікуди не поділася, але раптом виявилося, що можна спати разом і не ділити ковдру, насолоджуючись відпочинком так, як вам більше подобається.

Ви знаєте розклад коханої людини

Тому, коли вас запрошують на вечірку в четвер, ви відмовитеся: у половинки в п'ятницю важлива презентація, так що в четвер треба виспатися.

Ви вже ходите в гості окремо

Тому що перезнайомилися з усіма друзями половинки і розумієте, в якій компанії буде нудно. Але не замикати ж удома кохану людину?

У вас є страшний компромат

Так, ви ж бачили ті дитячі фото з голою попою і знаєте, хто в піврічному віці їв з котячої миски. Вам бабуся вже все-все розповіла.

 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com