image

Кого в світі більше – чоловіків чи жінок?

Співвідношення між чоловіками та жінками при народженні трохи упереджено до чоловічої статі. Тобто природнім “співвідношенням статі при народженні” часто вважається 105 чоловіків на жінок. Такі дані оприлюднено на сайті World Helth Organization.

Природа передбачає, що кількість новонароджених чоловіків трохи перевищує кількість новонароджених жінок, оскільки, в міру їх зростання, чоловіки мають вищий ризик смертності, ніж жінки, не тільки через статеві диференціації за природними показниками смертності, але також через підвищений ризик зовнішніх факторів (аварії, травми, насильство, жертви війни). Таким чином, співвідношення статей загальної чисельності населення, як очікується, зрівняється.

 

Натомість, якщо співвідношення чисельності популяції в країні не вирівнюється або швидше перевищує 105-пороговий показник, це означає, що суспільства з переважною перевагою хлопчиків, як правило, втручаються в природу та зменшують кількість народжених дівчаток за допомогою селективних абортів та дітонародження.

 

Оскільки жінки мають половину потенціалу країни, бажано збалансоване співвідношення статей. Крім того, гендерні диспропорції були відомі в історії людства, і це призвело до серйозних негативних наслідків для суспільства в довгостроковій перспективі.

 

kozhen.in.ua

 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com