image

Про що брешуть чоловіки і жінки на сайтах знайомств

80 % людей, що знайомляться через інтернет, обманюють своїх співрозмовників

Чим старша людина, тим більш неправдиву інформацію вона надає про себе. Чого люди найбільше соромляться і чому прагнуть здаватися краще, ніж вони є:
Зріст. 

І чоловіки і жінки злегка себе "збільшують", проте саме представники сильної статі демонструють більше завзяття здаватися вище. Близько 50 % чоловіків більшою чи меншою мірою брешуть з приводу свого реального зросту, і не дарма: як показало дослідження, високі чоловіки отримують від жінок більше листів.
Вага. 

Велика частина людей хоче здаватися стрункішою, ніж вони є. У середньому онлайн-вага від реального відрізняється на 1,5-2 кг. Однак у цьому випадку, такі люди більше брешуть не своїм співрозмовникам, а собі: адже реальна картина не зміниться. Вага - це не зріст, його з легкістю можна підкоригувати.
Фізична форма. 

Можна скільки завгодно розповідати про прекрасну фізичну форму, але реальна зустріч розставить всі крапки над "і", та і фотографії не брешуть, якщо ви, звичайно, добре їх не відфотошопили. З приводу фізичних даних вигідно брехати лише людям, що володіють неймовірною харизмою і чудесним почуттям гумору. Їм складно розкритися в інтернеті, а от у житті вони здатні викликати непідробний інтерес, не будучи першою красунею або красенем.

Вік.

 Приблизно третина чоловіків і жінок в інтернеті стають "молодше". В цілому, такі люди "молодшають" на 1-3 роки. Тільки деякі прикрашають свій вік на 5-10 років.

Прибуток.

Майже всі чоловіки перебільшують свій прибуток або дають невірну інформації про свою посаду . Стереотип "всі жінки ведуться на гроші" спрацьовує на 100 %, тому представники сильної статі так ретельно приховують правду про свій матеріальний добробут .

Посада.

Приблизно 42 % говорять неправду про деякі аспекти своєї роботи , намагаючись приписати собі більш відповідальні обов'язки, ніж вони є насправді. По-іншому справи йдуть з жінками: 32 % дам теж брешуть про свою посаду, але не прикрашають, а навпаки роблять її менш значимою. Так розумні жінки намагаються виглядати слабкими і менш самостійними в очах чоловіків.

Спосіб життя.

16 % опитаних намагаються здаватися більш цікавими онлайн, ніж в реальному житті. Зокрема, такі люди розповідають про подорожі, яких не було або про відвідування тих чи інших заходів, які вони, звісно, не відвідували .

Хобі та інтереси.

Цей пункт схожий з попереднім . Приблизно 15 % респондентів приписують собі хобі і захоплення, яких немає в реальному житті. Не намагайтеся здаватися краще. Пам'ятайте: головне бути, а не здаватися.

Знайомства з зірками.

Найбільш несподіваною "брехнею" стало те, що 7 % людей приписують собі знайомства зі знаменитостями. Сюди входить, як просте спілкування, так і звичайні зустрічі. Настільки дивну тенденцію психологи пояснили наступним чином: "Зірки стали невід'ємною частиною життя багатьох: про них цікаво читати, хочеться бути схожими на них. Проблема деяких людей полягає в тому, що вони надають цьому надто велике значення і починають жити чужим життям, а не своїм " . Одна з респонденток також пояснила своє бачення: "Одного разу я сфотографувалася з Меттью Макконахі . Ця фотографія привернула до мене увагу, в тому числі і увагу чоловіків".

Фотографія замість тисячі слів. 

Дійсно, якщо людина сподобалася зовні, то зустріч, швидше за все, відбудеться. Але справа в тому, що майже 90 % фотографій на сайтах знайомств в тій чи іншій мірі піддаються обробці фотошопа: від коригування яскравості до збільшення / зменшення різних частин тіла.

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Редактор сайту - Костянтин Шевченко

    Тел.: +38 095 308 8778

    Ужгород, вул. Белінського, 24

    mail.prozak@gmail.com