image

Секс в незвичайних місцях: де полоскотати нерви

Секс в незвичайних місцях розкриває грані чуттєвості, зближує з партнером і пробуджує пристрасть.

1. На сходах

Ризикніть вийти в під'їзд. Головне - прийняти правильну doggie-позу: партнери стоять на різній висоті так, щоб головні органи любові точно з'єднувалися. Вільними руками чоловік може пестити груди і спину жінки. Секс у під'їзді має свої обмеження - доведеться робити це вночі і максимально тихо, щоб сусіди не викликали правоохоронців. Але результат у вигляді підвищеного рівня адреналіну в крові того вартий.

2. На вечірці

Вечірка, спортивний захід, похід на шашлики - знайдіть затишне містечко і віддайтеся пристрасним ласкам поблизу натовпу гостей. Через 15 хвилин ви повернетеся до присутніх з легким рум'янцем і задоволеними. Такий секс-секрет зблизить і подарує чудове відчуття єднання.

3. У друзів

Прийшли в гості до друзів з ночівлею? Скористайтеся шансом і займіться сексом в незнайомому місці. Чуже ліжко, мирне хропіння господарів за стіною і необхідність бути беззвучними розбурхують кров.

4. Перед дзеркалом

Це той випадок, коли порнографія вчить корисному. Секс перед дзеркалом заведе навіть найскромнішу пару. У багатьох виникає відчуття нереальності того, що відбувається, що розташовує до повного розкріпачення. Оргазм точно буде сильнішим і яскравішим.

5. На яхті або на човні

Вийти в море, щоб зайнятися сексом? Хто не ризикує, той не отримує фантастичний оргазм. На човні можна виплисти й на середину озера, чи відплисти від берега річки. Головне - переконатися, що ніхто з учасників не страждає від морської хвороби.

6. На парковці

Пробували секс в машині? Спробуйте секс в машині на парковці. Мова не про відкриту парковку біля будинку, а про підземні парковки. Неяскраве освітлення і порожнеча коридорів допоможуть розслабитися і уявити себе парочкою коханців, що зустрічаються таємно.

7. На роботі

Ні-ні, ніхто не закликає спокушати колег. Придумайте привід, за яким друга половина може заїхати до вас з візитом, і усамітніться в затишному місці типу комори або конференц-залу, який не обладнаний камерами спостереження.

8. У роздягальні

Секс в роздягальні допоможе поглянути по-новому на заняття спортом, відвідування йоги або басейну. Головне - вкластися в досить короткий час, поки в роздягальню не зайшов хтось інший. Втім, вибух адреналіну допоможе впоратися з цим завданням. Відмінне кардіо перед тренуванням.

9. У літаку або поїзді

Виберіть підходящий момент, щоб усамітнитися в туалеті літака і втілити в життя те, що так часто транслюється в еротичних фільмах. Що стосується поїзда, підійде не тільки туалет, але і купе на двох. Ось де простір для фантазії: в закритому купе легко обіграти найпопулярніші сюжети порнофільмів. Тільки зважте, що купе розділені тонкими стінами, тож старайтеся не привертати увагу провідників і сусідів.

10. У парку

Японські вчені давно дійшли висновку, що 15 хвилин в парку покращують роботу мозку і продовжують життя. Спробуйте провести ці 15 хвилин з користю для тіла і душі. Підмогою стане відокремлена лавка в тіні розлогого дерева. Щоб не втрачати часу, залиште білизну вдома.

11. У примірювальній

Партнер ненавидить ходити з вами по магазинах? Ви просто неправильно це робили. Покажіть йому, чим ще можна зайнятися в примірочній, коли за тонкими перегородками чути голоси інших покупців. Бурхливе, але дуже мовчазний оргазм гарантований.

12. У готелі або мотелі

З готелями все зрозуміло - вони просто створені для занять сексом. Забираєте ключі, закриваєте за собою двері номера і занурюєтеся в безодню розпусти. Уявіть себе парою незнайомців, які зустрілися в барі десять хвилин тому. Або пограйте в гостя і покоївку, яку застали за прибиранням в одному фартусі і панчохах. А можна втілити в життя одну зі сторінок щоденника Червоної туфельки. Якщо ваш номер знаходиться вище третього поверху, для сексуальних утіх прекрасно підійде і балкон.

womenshealthmag

 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com