image

Лісівники в Закарпатті встановили проти браконьєрів та лісогубів відеопастки

У лісах Закарпаття в автономному режимі працюють відеопастки. Камери допомагають виявляти тих, хто нехтує лісовим багатством і порушує закони України. Це забезпечує також найбільш ефективну роботу всієї системи.

Інформація про те, що в лісі ведеться відеоспостереження, поміщена на табличках «Ведеться відеоспостереження» при в'їзді біля КПП у ліс. Камери дозволяють роздивитися навіть обличчя тих, хто потрапляє взону видимості, на відстані від 20 до 30 метрів. Відмінно читаються й автомобільні номери, - повідомляє начальник відділу охорони захисту лісу та внутрішнього аудиту Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства Іван Палінкаш.

«На даний момент на території лісових господарств вже встановлено понад 14-ти апаратів. Вони розміщені в ДП «Ясінянське ЛМГ», ДП «Рахівське ЛДГ», ДП «Великобичківське ЛМГ». Найближчим часом буде завершено встановлення 6 відеокамер в ДП «Брустурянське ЛМГ» та ДП «Мокрянське ЛМГ». І це тільки початок боротьби з «крадіями лісу». Сучасні технології допомагають виявити порушників у держлісфонді та довести їх провину. А про те, що в лісі ведеться відеоспостереження, відвідувачів інформуватимуть відповідні аншлаги та попередження що ведеться відеоспостереження. Відеолопастки працюють цілодобово та охоплюють понад 80% лісового фонду й можуть тривалий час працювати в автономному режимі, вони надійно захищені від несприятливих погодних умов: їм не страшні ні проливний дощ, ні сильний вітер, ні морози. Тому кожен, хто захоче зрубати дерево нелегально, понесе відповідальність за свої дії. А нечесні лісівникі будуть звільнені», - зазначає Іван Палінкаш.

Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com