image

На Мукачівщині військові лісівники продовжують безкарно вирубувати вікові дуби

Військове лісництво неможливо контролювати

Злочини проти природи на території військового лісництва на Мукачівщині тривають. Військові лісівники, які підпорядковані Ужгородському військовому лісництву, вирубують вікові дуби біля села Шенборн. Востаннє такі вирубки були помічені в квітні і ці вирубки мали резонанс. Однак військові продовжують вирубки.

Як повідомили в ГО "Екосфера", 19 липня представники організації отримали повідомлення від місцевих мешканців про ці вирубки і виїхали на вказане місце і дійсно виявили пеньки від зрубаних дубів. Це були пеньки вікових дубів і дерева були цілком здоровими. 

IMG_1554

ГО "Екосфера" звернулася до різних установ з метою встановити та покарати винних. Наразі на звернення відповіли лише в Держінспекції екології. У відповіді вказано, що Держінспекція буде просити дозвіл від Міністерства екології на проведення позачергової перевірки військового лісогосподарства.

Нагадаємо, що ще в жовтні минулого року тодішній голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль розкритикував Міноборони за те, що воно на Закарпатті влаштувало сімейний підряд з керівництвом військового лісництва.

Міноборони тоді вислало на затвердження Москалю кандидатуру нинішнього в.о. лісництва Ю. Урбана. Однак голова ОДА не згоден з такою формою відбору керівників військового лісництва, бо подібні призначення повинні проводитися через конкурс. 

Окрім того, Геннадій Москаль встановив, що головним лісничим у цьому лісництві працює двоюрідна сестра теперішнього керівника К. Баратян, майстром дільниці – двоюрідний брат Т. Мешко, а іншим майстром дільниці – ще один двоюрідний брат Ю. Мешко, майстром лісозаготівлі – третій двоюрідний брат В. Шикула, майстром лісу – племінник М. Урбан, головним інженером – зять брата Б. Гроскоп, бухгалтером – двоюрідна сестра М. Мешко. Зі слів Москаля, це ще не весь родинний список у лісництві.

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com