image

У річки Закарпаття випустили 65 тисяч мальків струмкової форелі

За ініціативи Державного агентства меліорації та рибного господарства України річки Закарпаття поповнюють мальками струмкової форелі.

Про це повідомив перший заступник голови Закарпатської ОВА Мирослав Білецький.

Впродовж усього тижня зариблення проводять у басейні р.Тиси. Виростили рибопосадковий матеріал на одному з форелевих заводів області за державні кошти.
Експерти зазначають, що прохолодні, чисті та прозорі річки Закарпаття є найоптимальнішим місцем для розведення струмкової форелі.
Близько 65 тис. екземплярів цієї риби планують випустити в Уж, Уг, Вишку, Люту, Вичу, Жденіївку, Чорну Тису, Білу Тису, Тересву, Красношурку, Мокрянку, Брустурянку, Тереблю, Репинку та Ріку, Тереблянське водосховище та потік Озерел.
Струмкова форель – цінний різновид лососевих, і в Україні її найбільше зараз розводять у верхів’ях гірських річок Карпат. Збереження та примноження біорізноманіття – важлива місія, яку в області вже успішно реалізовують силами Управління Державного агентства меліорації та рибного господарства у Закарпатській області, написав Білецький на своїй сторінці у Фейсбук.

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com