image

Угорщина офіційно протестує проти закарпатського паводкового сміття

Угорщина вже висловила офіційне невдоволення тим, що протягом однієї хвилини з водами рік із Закарпаття в Угорщину запливає в середньому 100 пластикових пляшок

Про це повідомив голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль.

"Теперішній паводок знову – показав закордонним сусідам нашу «європейськість» у плані утилізації сміття, – заявляє Геннадій Москаль. – Заступник уповноваженого уряду Угорщини з прикордонних вод висловив офіційне застереження нашим водникам щодо маси непотребу, яке прикордонні області цієї країни отримали в «подарунок» від Закарпаття разом із паводковими водами Тиси.
Аналогічне застереження, ймовірніше за все, буде отримане й від словаків за «експорт» сміття через Уж. Як підрахували фахівці, за хвилину по січенню Тиси ми передавали й продовжуємо передавати Угорщині до ста пластикових пляшок. Це той непотріб, який закарпатці (особливо мешканці гірських районів) викидають біля хат, у лісах, на узбережжях, а потім паводкова вода зносить усе в річку й «експортує» в країни Євросоюзу. Зате коли ми ініціюємо будівництво сучасних сміттєпереробних заводів, які здатні переробити відходи й генерувати електроенергію чи тепло, люди провалюють ініціативу на громадських слуханнях, виходять на акції протестів і готові блокувати дороги!", - сердито написав Геннадій Москаль.

Можна не сумніватися, що подібний протест висловить і Словаччина на територію якої по річці Уж запливло не менше пластикових відходів.

Сьогодні на цю тему ми розміщували репліку  еколога Генріха Розмана. 

Читайте:  Закарпатці викидають в річку навіть старі меблі

СОРОМ! Словацьке телебачення про наші пластиковікові пляшки

 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com