image

Відео туриста про лісовози спонукало закарпатську прокуратуру почати розслідування (ВІДЕО)

Чому така запізніла реакція?

Турист приїхав на Закарпаття і навідався в Усть-Чорнянський кущ. Там біля селища Дубове він помітив понад три десятка лісовозів з деревиною. Турист просто відзняв на відео, як лісовози періодично перевозять деревину і це викликало резонанс.

 

Прокуратура Закарпаття прореагувала і в перс-службі прокуратури повідомили, що рекомендовано слідчим Дубівської поліції провести досудове розслідування цієї справи. Попередня кваліфікація цієї справи ч.1 ст. 246 КК України (незаконна порубка або незаконне перевезення, зберігання, збут лісу).

Зрозуміло, що все це дурниці, бо правоохоронці Тячівщини кришують нелегальні вирубки та навіть мають зсик з нелегальних пилорам.

Але ще більше обурює те, чому прокуратура лише зараз звернула увагу на "чорних лісорубів". Чому відео туриста спонукало прокуратуру до дій, а численні відео та повідомлення закарпатців ігнорувалися. Пригадайте хоча б наші інформації про те, як активіст Траян Мустяце нарахував десятки лісовозів за кілька годин. Всі ці лісовози починають рух ввечері після восьмої години, щоб не дуже світитися. 

Той таки Траян Мустяце відзняв на відео лісовоз, який рухається через річку. Була реакція? Жодної.

А коли члени відомої української експедиції Ukraїner відзняли лісовози на наших полонинах, була реакція? Жодної. 

Колись тодішній голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль вихвалявся ремонтом дороги в Усть-Чорнянському кущі. Ми писали, що це даремна трата коштів, бо лісовози швидко знищать дорогу. Запитайте в якому стані там зараз дорога. Її майже немає. 

Тому боротьбу з "чорними лісорубами" на Тячівщині потрібно було вести давно і методично. Але правоохоронці справно прикривали цих лісорубів, бо мали з цього долю. А тепер раптово осміліли. Пізно. 

Федір Прокоп для Prozak.info

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com