image

За проведення ралі на джипах на Тячівщині покарали…лісничого

Під час прес-конференції Тячівського прокурора Степана Жовніра було задане питання про законність проведення ралі на джипах в Нересницькому урочищі Дубки.

Прокурор так прокоментував цей факт: за даним фактом адміністрацією ДП «Брустурянське ЛМГ» у с.Нересниця було проведено перевірку, про що вони повідомили письмово. Жодних дозвільних документів на проведення даного заходу не було. У зв’язку з цим за проведення цих заходів відносно в.о. лісничого Нересницького лісництва було складено протокол про адмінправопорушення від 16.05.2016 р. та накладено адмінстягнення у сумі 170 гривень.

«Керівництво лісгоспу підтвердило, що дані землі лісового фонду (а саме квартал 33 лісництва) не відносяться ані до заповідних територій, ані до відтворювальних ділянок лісу. У зв’язку з цим порушень у діях осіб, які організовували даний захід, немає, – додав керівник Тячівської місцевої прокуратури. – Також лісництвом було проведено обстеження цієї території: будь-яких пошкоджень грунтів чи лісових насаджень не виявлено».

Як ми повідомляли, активіст Роман Келемен повідомив про проведення в заповіднику ралі на джипах.

Читайте також: " Джипер" про істерію навколо ралі в Карпатах

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com