• nebo-polet-raznocvetnye

    Школа позаду. Куди далі?

    Наближаються випускні іспити, і вашій дитині потрібно прийняти непросте рішення: чим він буде займатися в житті? Куди поступати? Допоможіть йому зробити правильний вибір.

  • 50910698-mother-and-child-reading-a-book-together-at-home

    Як розвивати мовлення у дитини, пояснює закарпатський психолог

    Логопеди, психологи, педагоги та прості батьки зазначають, що сьогодні діти дуже пізно говорять свої перші слова. Якщо раніше дитина у віці 2 років нікого не дивувала тим, що ставила правильно запитання, говорила повними реченнями та не припускалася помилок під час вимови закінчення слів, а зараз її вважають чи не індиго. Чому так відбувається? Що робити, аби дитина краще розмовляла? Спочатку потрібно зрозуміти причину поганого мовлення у сина чи доньки.

  • 1

    Важливі для дітей компліменти батьків

    Що ви відчуваєте, коли хто-небудь робить комплімент про ваше взуття, приготовлену вами їжу чи про те, як ви впорались із роботою? Ви відчуваєте піднесення. Але що ви відчуваєте, коли свої захоплення висловлює той, хто по-справжньому дорогий вам? Так, це неймовірне почуття. А зараз лише уявіть силу компліментів, мова про які піде в цій статті. Адже дитина, яка відчуває, що мама її цінує та схвалює, здатна змінити світ. Дитина, яка знає, що мама вважає її чудовою, краще справляється із проблемами, які виникають на її життєвому шляху.

  • 14_daughter_Heartwarming-True-Stories-About-Mother-Daughter-Love_367423430_Martin-Novak_FT

    Що дійсно впливає на життя дитини та є важливим у вихованні, - пояснює закарпатський психолог

    Батьки чудово знають, що кожного дня трапляються маленькі драми у вихованні. То не знаєш, як краще пояснити, то постійно виникають сумніви між «покарати» чи «повторити правила поведінки ще раз»? Але сьогодні поговоримо про те, що дійсно впливає на життя дитини та є важливим у вихованні.

Чому помилятися корисно, розповідає закарпатський психолог

Чому помилятися корисно, розповідає закарпатський психолог

Ми хочемо вберегти дитину від неприємностей, і тому, коли вона помиляється, реагуємо бурхливо, іноді навіть сваримо. Але якщо пристати на бік дитини, пригадати власні почуття з дитинства? Виявиться, що це не просто неприємно слухати — сваріння та покарання за помилки породжує страх помилок. А це шкідливо для розвитку. Чому помилки насправді — наші друзі? Читайте далі.
Як розвивати емоційну стійкість у дітей, - розповідає закарпатський психолог

Як розвивати емоційну стійкість у дітей, - розповідає закарпатський психолог

Тренування, гуртки, репетитори… Батьки розвивають розум та тіло дитини, але важливо подбати й про ґрунтовно важливу частину особистості — емоційну. Для успіху в житті потрібні стійкість, урівноваженість, здатність шукати розв’язання проблем, незважаючи на негаразди та засмучення. Таку емоційну стійкість можна розвивати навіть змалечку, забезпечити своїй дитині суттєву перевагу у житті.
Чому не цікаво гратися з дитиною, пояснює закарпатський психолог

Чому не цікаво гратися з дитиною, пояснює закарпатський психолог

«Мамо, пограєш зі мною в потяг?» — запитує моя донька, вишиковуючи в кімнаті лінію зі стільців. «Так, де моє місце?» — говорю я уявляючи, як ми зараз вирушимо в світ не насправді. На те воно й дитинство, адже так?
Як запобігти дитячим істерикам, - пояснює закарпатський психолог

Як запобігти дитячим істерикам, - пояснює закарпатський психолог

Істерика дитини виснажує маму і тата, завдає неприємностей близьким і незнайомим людям, яким довелося стати мимовільним свідком «феєричного вибуху» шаленого крику та агресивної поведінки малюка. Але більшість батьків навіть не помічають, як самі неправильними діями призводять до дитячих істерик. Які ці помилки?
Чим обумовлена часом дивна поведінка дітей - пояснює закарпатський психолог

Чим обумовлена часом дивна поведінка дітей - пояснює закарпатський психолог

Іноді трапляються такі моменти, що нам здається, ніби дитина навмисно влаштовує істерики, аби перевірити нашу терплячість: кричить у повний голос, катається підлогою, тупотить ногами і плаче. Насправді ж це все нормальна поведінка, зумовлена розвитком та зростанням дитини. Зрозумівши й усвідомивши це, ми навчимося краще розуміти наших дітей.
Про недоречні фрази у відносинах батьків і дітей розповідає закарпатський психолог

Про недоречні фрази у відносинах батьків і дітей розповідає закарпатський психолог

Програв на змаганнях, захворів напередодні важливої події… Діти переживають невдачі гостріше дорослих, бо ці емоції ще нові, з ними важко впоратися. А ще й батьки, які прагнуть заспокоїти та підтримати, ризикують сказати зовсім недоречні фрази. Які?
Інтернет і діти - як захистити їх від негативного впливу мережі, пояснює закарпатський психолог

Інтернет і діти - як захистити їх від негативного впливу мережі, пояснює закарпатський психолог

Інтернет — це одне із головних джерел інформації сучасності. Повністю обмежити користування ним дитини неможливо, та й непотрібно. Користуватися Всесвітньою павутиною малеча починає у дуже ранньому віці. Як захистити їх від негативного впливу мережі?
  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Редактор сайту - Костянтин Шевченко

    Тел.: +38 095 308 8778

    Ужгород, вул. Белінського, 24

    mail.prozak@gmail.com