image

Дитячі перли: смішніше не буває

Ніщо так не піднімає настрій, як добірка дитячих висловлювань

 Ділимося з вами батьківськими розповідями про їхніх діток.

***Вранці, нафарбована, виходжу. Донька Лізавета (4 роки) побачила мене і з захопленням говорить:- Мамо, яка ти гарна. Нафарбувалася, як клоун.

***Сперечаємося між собою, під кінець кажу чоловікові:- А ну тебе в баню!Синок (2 з половиною роки):- З легким паром, таточку!

***Дитяча секція карате (діти 4-5 років). Ведуть Андрій Мстиславович і Геннадій Мирославович. Звичайно, по батькові Андрія дітям не вимовити, тому його називають просто "Андрій", над чим потішається Геннадій, - мовляв, не заслужив.Сама історія: відкрите заняття. Перерва. Один з малюків відокремлюється від натовпу і прямує до "сенсеїв". Пом'явшись, запитує:- Геннадій Мимосралович, можна мені в туалет?Коли сміх Андрія затих, Геннадій зібрав всіх дітей і сказав:- З цього дня я для вас - просто Гена! І ніяк інакше!

***Катя (6 років) реве перед сном, потім коронне питання:- Мамо, можна я заспокоюся?

***Їдемо в машині. Подскакуємо на вибоїні. Обурений голос з автокрісла:- Гей! Ви чого так їдете? У мене палець з носа випадає!

***Моя сестра Настя по дорозі з дитсадку у відповідь на моє запитання, чим годували, видала:- Чим-чим... Можна подумати, носорога в клярі дадуть!***Дочка (2 з половиною роки):- Тато, не ходи на роботу, залишися з нами.- Наташа, але, якщо тато не буде ходити на роботу, нам не буде чого їсти.- Ну, так. Тато все з'їсть.

***Дитина дивиться виступ оперного співака і каже:- А коли ми в садку так репетуємо, нас лають...

***Йдемо з садка. Розпитую доньку (3 роки) як і що. Розповідає:- Мене сьогодні вихователька сварила!- За що? Ти погано себе вела?- Ні, добре. Просто, коли всі малювали, я тихенько на столі стрибала.

***Поліна (3 з половиною роки) пробує з супу квасолю:- М-м-м... Картопелька всередині...

***Рома (4 роки) мамі:- Я боюся черепаху, вона страшна!- Вона страшна, але добра.- Як ти?

***В гостях у бабусі:- Спробуйте мармелад, я його в чоловічому монастирі купила.Слава (8 років):- Ого, а як ти туди пробралася?!

***- Ваня, дивись, скільки у нас сьогодні подій: і в школу пішов, і на книжковий ярмарок, і в музей...Іван продовжує радісно:- І знудило!

***Гуляю з п'ятирічним сином у парку. На каруселях біля нас метушиться інший карапуз, мабуть, старший, оскільки бабуся, що вивела його на прогулянку, постійно вигукує:- Едік, акуратніше! Едік, не зачепи хлопчика, він ще маленький!І далі в тому ж дусі...Йдучи з парку, син тихо питає:- Мамо, а Едік - це ласкаве ім'я, так? А повне - Едіот?Добре, що бабуся не почула...

***Розмова з трирічною донькою:- Як півник каже?- Ку-ка-ре-ку!- Як корова говорить?- Му-у!- Як жаба каже?- Ква-ква!- Як кізка говорить?- Ме-е-е-е!- Як хрюша говорить?- Спокійної ночі, дівчатка і хлопчики.***- Мама, а чому на плиті так брудно?- Тато яєчню посмажив.- Що, без сковорідки?

***- Не хочу в садок, там мене дітки ображають, штовхають...- Прямо всі-всі кривдять? Невже ти в садку ні з ким не дружиш?- Я тільки з Колею дружу. Він хороший хлопчик і мене не ображає. Я йому сніг на голову і кладу лопаткою стукаю, а він не тікає і не штовхається...

***Віддали племінника на карате. Стоять діти у шерензі, знайомляться з тренером. Він красивий, в білосніжному кімоно, пояснює:- Діти, якщо у вас виникне проблема або якесь бажання, ви повинні підійти до тренера і, вклонившись, сказати, чого ви хочете.Мій малий виходить, ручки склав як треба, уклін до землі, весь такий заворожений, тихо вимовляє:- Сенсей, я хочу морозива...

***Був час на початку дев'яностих, коли на кожному розі продавали жувальні гумки "Love is...". Вони містили вкладиші з цікавими визначеннями.От уявіть картину тих часів: хлопчик років 10-12 підбігає до кіоску, висипає продавчині гору копійок (не інакше як дбайливо дістану зі скарбнички) і переможно оголошує замовлення:- Любові... На всі!

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com