image

Фітнес із малюком

ТОП-5 вправ для фітнесу з малюком на руках

1. Випади з малюком

Зміцнює м'язи стегон і сідницьВізьміть дитину на руки, поверніть спиною до себе, обніміть та пригорніть. Правою ногою зробіть широкий крок вперед. Згинаючи коліна, опустіться в випад. Слідкуйте за тим, щоб гомілка правої ноги була перпендикулярна підлозі, а ліве коліно направляйте в підлогу. Поверніться у вихідне положення і повторіть.

2. Присідання в обнімку

Зміцнює м'язи стегон і сідницьВізьміть дитину на руки, обніміть та пригорніть до себе. Встаньте перед стільцем, повернувшись до його сидіння спиною. Напружте м'язи живота, спина пряма. Присядьте, відводячи сідниці назад. Торкнувшись сидіння, повільно поверніться у вихідне положення і повторіть.

3. "Дитячий ліфт

"Зміцнює м'язи плечей, верхньої частини спини, біцепсиВізьміть дитину на руки і сядьте на стілець, коліна зігнуті, стопи на підлозі. Поверніть малюка обличчям до себе і тримайте приблизно на рівні грудей, лікті зігнуті. Напружте прес і трохи підніміть малюка, випрямляючи руки. Подуйте йому в обличчя, поверніться у вихідне положення і повторіть.

4. "Гойдалки"

Зміцнює м'язи пресаСядьте на підлогу, коліна зігнуті, стопи на підлозі. Покладіть малюка животом на свої гомілки і притримуйте його з боків. Перекотіться на спину, відриваючи стопи від підлоги і піднімаючи дитину над собою. Поверніться у вихідне положення і повторіть.

5. Скручування з малюком

Зміцнює м'язи пресаВізьміть дитину і ляжте на спину. Коліна зігнуті, стопи на підлозі. Посадіть малюка до себе на живіт так, щоб він притулився спиною до ваших стегон - відкинувся назад, як у шезлонгу. Притримуйте його з боків. Підніміть корпус, потягніться до малюка, посміхніться і подуйте в обличчя або поцілуйте. Повільно поверніться у вихідне положення і повторіть.

 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com