• son

  Науковці з'ясували, як сон впливає на втрату ваги

  Для отримання даних експерти вивчали гігієну сну більше 130 жінок протягом десяти років, пише  New York Post. результаті вчені прийшли до висновку, що ті, хто дотримувався режиму сну, мали на 45 відсотків нижчу ймовірність розвитку діабету другого типу, а також ожиріння, у порівнянні з жінками, які порушували режим.

 • 1

  Футуролог Толкачов: Для третього Майдану передумов немає

    У 2003-2004 роках Олексій був одним з ідеологів та засновників революційного руху «Пора». У 2005-2006 роках підтримував і координував демократичні й революційні рухи в Узбекистані та Киргизстані. Сьогодні громадський діяч переконаний, що Україна зміниться, коли зміняться цінності людей. Саме тому, працюючи над моделями майбутнього, він називає свій проект «світоглядною революцією». 3 березня Толкачов завітає до Ужгорода. Напередодні його приїзду ProZak вирішив поспілкуватися з Олексієм, щоб дізнатися, якою він бачить світоглядну революцію українців та які основні месиджі хоче донести закарпатській аудиторії.

 • telefon-svoimi-rukami-vozmozhno-li-_5

  Як мобільний телефон впливає на здоров'я : міфи та факти

  Смартфони стали невід'ємною частиною життя сучасної людини, однак, як показують різноманітні дослідження вчених, гаджети, хоч щодня і приносять чимало користі, все ж, можуть негативно впливати на здоров'я людини.

 • 2

  Кембриджські іспити з англійської тепер і в Ужгороді

  Програму "Кембриджські мовні екзамени" представила сьогодні в Ужгордському прес-клубі директор Лінгвістичного центру ЛІК, голова Асоціації сприяння культурі та освіти Закарпаття Олена Шенцева.

Закарпатцям розкажуть, де можна навчатися в Словаччині

Закарпатцям розкажуть, де можна навчатися в Словаччині

Презентація “Освітня система Словацької Республіки та можливості навчання громадян України на території Словаччини” відбудеться 12 лютого 2016 року о 13:00  у Центрі словацької культури в Ужгороді (пл. Жупанатська 10). 
10 повсякденних канцерогенів

10 повсякденних канцерогенів

Сьогодні, 4 лютого, Міжнародний союз по боротьбі з онкологічними захворюваннями оголосив Днем боротьби з раком. Організація прикладає зусилля для обізнаності людей по усьому світу про цю страшну хворобу, але цей день особливий, адже лікарі доносять світу усю що є інформацію про рак, а також шанують пам'ять тих, хто пішов з життя через хворобу.
 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com