• 1335888193_7-photo

  Який вік найенергійніший? - науковці

  Вчені з’ясували, що рівень енергії людини досягає свого максимуму у 31-річному віці. Саме тоді сім’я, робота та організм потребують максимальних зусиль.

 • Izmaragd-2

  Музей рукописів в УжНУ

  Як відомо, відділ стародруків та рукописних видань Наукової бібліотеки УжНУ – унікальне зібрання рукописних та друкованих пам’яток XV–XІX ст., що складається з понад 20 тисяч одиниць, з яких 26 примірників – колекція інкунабул.

 • 12_main

  Гроші : стрес чи щастя?

  Міжнародна група науковців повідомила, що головна причина стресу у людей – фінансові проблеми. Таким чином, гроші мають прямий вплив на здоров’я. Щасливими людей можуть зробити не так гроші, скільки усвідомлення власного стабільного матеріального становища, яке ці гроші приносять.

 • 03

  Викладачі УжНУ пройдуть курси англійської мови

  Уже другий рік поспіль викладачі Ужгородського університету вивчатимуть і вдосконалюватимуть свої знання англійської мови. Вчена рада 27 листопада затвердила положення «Про курси англійської мови для викладачів ДВНЗ «УжНУ», які вивчають англійську мову для викладання іноземцям»

Найбільш жіночі гаджети в ІТ індустрії

Найбільш жіночі гаджети в ІТ індустрії

Всякий, хто вважає, що гаджети – переважно чоловічі іграшки, глибоко помиляється. Щоб довести це, The Independent склала список кращих девайсів для жінок. І правда, не кожен представник сильної половини людства, глянувши на ці пристрої, зможе відразу зрозуміти їх призначення.
Співпраця з Угорщиною на користь знань школярів

Співпраця з Угорщиною на користь знань школярів

Співпраця Угорщини і Закарпаття продовжується в освітній сфері. Так, із офіційним візитом в область завітала Держсекретар з питань громадянського виховання Міністерства людських ресурсів Угорщини Юдіт Бертолон Цуніне. Разом із очільниками Генконсульств Угорщини в Берегові та Ужгороді Ендре Саліпскі та Ласло Відою пані Держсекретар зустрілась із представниками влади Закарпаття. На зустрічі домовилися про інвестиції у єдиний конкурентноспроможний капітал – галузь знань.
Вплив сучасних гаджетів на впевненість людини

Вплив сучасних гаджетів на впевненість людини

Близько 70 відсотків американців не розлучається зі своїми телефонами. Вони беруть їх із собою в ліжко, щоб не пропустити важливий дзвінок або будильник. Близько 2 тисяч опитаних студентів зазначили, що без телефонів зараз практично ніхто не обходиться. Про це повідомили вчені США.
Людина чи комп'ютер?

Людина чи комп'ютер?

Складно оцінити, яку роль відіграє в сучасному житті комп'ютер. Якщо з ладу вийде комп'ютер на підприємстві чи фірмі, то це може спричинити масу проблем: зупиняється весь трудовий процес, іноді навіть виробничий. Але чи може комп'ютер замінити та перевершити людський розум?
В Ужгороді відкриють Інформаційний центр ЄС

В Ужгороді відкриють Інформаційний центр ЄС

28 жовтня 2015 року делегація Представництва Європейського Союзу в Україні відвідає Ужгород. О 12:30 на базі Ужгородського національного університету відбудеться офіційне відкриття 22го Інформаційного центру ЄС, а також низка інформаційних заходів: прес-конференція, майстер-клас з анімації відео про європейські стандарти життя, лекція-дискусія для студентів про нинішній етап відносин між ЄС та Україною, а також велозаїзд на чолі з Послом ЄС Яном Томбінські.
Відео дня: Життя закарпатського вишу за 3 хвилини

Відео дня: Життя закарпатського вишу за 3 хвилини

З нагоди 70-річчя УжНУ презентували відео про те, чим живе університет. Підготовчі роботи та власне зйомки відеокліпу тривали з серпня по жовтень 2015 року. До знімального процесу було залучено більше сотні людей - працівників університету, студентів, аспірантів.
 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com