• 1

  Чому закарпатські випускники найгірші в освіті

    В Україні завершилася кампанія ЗНО-2015 і розпочинається не менш напружений період для абітурієнтів – вступ до вишів. Щороку за проведенням ЗНО і вступної кампанії слідкує Громадянська мережа ОПОРА. На Закарпатті також є її місцеве представництво, яке підсумувало результати зовнішнього незалежного оцінювання. Цьогоріч  Закарпаття вже котре відзначилася як область, котра у підсумку всіх областей має найгірші показники по складанню ЗНО.

 • 1

  Закарпатський виш цього року випускає півсотні іноземців

    УжНУ цього навчального року мав чимало студентів-іноземців з різних країн. Цьому сприяла і війна на Сході, оскільки у зв'язку з подіями понад 300 студентів з Луганського вишу були переведені на навчання до Ужгорода. Відтак УжНУ має 54 випускників-медиків, які є громадянами іноземних країн. 

 • 1

  В Ужгороді випускники одного вишу розробили інтер'єр для іншого

  Створення інтер’єру філологічного факультету УжНУ та музею Олени Рудловчак стало метою дипломного проекту двох випускників під керівництвом викладача Олексія Федора – Ренати Шетелі та Євгена Горячкіна. 

 • 11

  Три нові спеціальності відкрили у закарпатському виші

  Абітурієнти УжНУ матимуть змогу вступати на «Міжнародну інформацію», «Міжнародну економіку» та «Маркетинг». 

Закарпатцям дадуть гроші на активність

Закарпатцям дадуть гроші на активність

У Закарпатській обласній науковій бібліотеці відбулася презентація  проекту «Українська регіональна платформа громадських ініціатив», на якій було оголошено конкурс проектних пропозицій на отримання гранту для підтримки впровадження демократичних змін на місцевому рівні у Закарпатській, Чернівецькій та Івано-Франківській областях за фінансової підтримки Європейської Комісії в Україні.
Стипендії будуть лише в соціально незахищених або дуже успішних

Стипендії будуть лише в соціально незахищених або дуже успішних

Система нарахування студентських стипендій, яка успадкована від Радянського Союзу, повинна бути змінена. На цьому під час брифінгу наголосила перший заступник міністра освіти Інна Совсун.
Викладачам УжНУ будуть ставити бали за роботу

Викладачам УжНУ будуть ставити бали за роботу

За моніторинг якості навчального процесу одноголосно проголосували під час Вченої ради 26 травня. В основі моніторингу серед іншого і рейтинг науково-педагогічних працівників, який віднині впроваджуватиметься в УжНУ. 
В УжНУ - нова спеціальність

В УжНУ - нова спеціальність

Цього року буде здійснюватися перший набір абітурієнтів на нову спеціальність в УжНУ - "Реклама і зв’язки з громадськістю". Студенти-журналісти в рамках практичного заняття з «Паблік рилейшнз» разом зі своїми колегами з інших факультетів влаштували флешмоб-презентацію логотипу нової спеціальності.
Відео дня: Книга, яку можна посадити в грунт

Відео дня: Книга, яку можна посадити в грунт

Книги роблять з дерев, але сьогодні з книг виростають дерева, - таким є слоган унікального видання, яке зробили в Аргентині. У видавництві «Argentina’s Pequeno Editor» створили книгу, у сторінки якої вкладені насіння дерева жакаранди. Тож після прочитання книгу можна посадити.
 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Тел.: +38 095 308 8778

  mail.prozak@gmail.com