• apple-iphone-8

  Українські вчені вивели червоний і синій сорт картоплі

  Український Інститут картоплярства створив два сорти з кольоровим забарвленням м'якоті бульб: "Солоха" - з синьою м'якоттю і "Хортиця" - з червоною.

 • 1_article_image620x375

  Історичний факультет УжНУ таки ліквідовано, декана Фенича усунули

  Епопея з переформатуванням історичного факультету Ужгородського національного університету закінчилася.

 • 3

  Nomen: Новий формат неформальної освіти в Ужгороді

  Ужгород постійно створює  освітні  проекти. Серед них — «Вуличний університет», «Відкриті екскурсії», навчальні  тренінги й  івенти від різних організацій та викладачів класичних вузів.  Творчі активні люди організовують лекції у мистецькому центрі «Галерея Ілько», проводять майстер-класи і воркшопи у бібліотеках, унікальних кафе або й просто неба. У місті бувають разові просвітницькі заходи або ж цілі серії і програми різної тематики. Нещодавно в освітньому просторі Ужгорода з’явився новий перспективний проект «Nomen».

 • 1

  У 2017 стипендії студентам призначатимуть по-новому

    Постановою від 28 грудня 2016 р. № 1050 уряд затвердив новий Порядок призначення і виплати стипендій учням професійно-технічних, студентам (курсантам) вищих державних та комунальних навчальних закладів, аспірантам і докторантам, які навчаються за денною формою навчання. 

Професор УжНУ розповість про геополітику Закарпаття

Професор УжНУ розповість про геополітику Закарпаття

Закарпаття за часів Київської Русі і тисячолітнього перебування у складі Угорського королівства, а ще політичне русинство, перспективи регіону в контексті європейської геополітики та інші важливі питання, які стосуються можливостей та викликів геополітики Закарпаття розгляне під час лекції у "Совиному гнізді" професор Ігор Тодоров. 
В Ужгороді буде виходити щорічник «Українська гунґаристика»

В Ужгороді буде виходити щорічник «Українська гунґаристика»

Спеціалізований науковий щорічник «Українська гунґаристика», де б публікувалися вагомі результати досліджень з угорської історії та українсько-угорських відносин, вирішили започаткувати в УжНУ. 
Закарпатська обласна рада - за компроміс на історичному факультеті УжНУ

Закарпатська обласна рада - за компроміс на історичному факультеті УжНУ

Про це йдеться у відповіді за підписом заступника голови обласної ради Петра Грицика на колективні звернення студентів, викладачів, співробітників, випускників з проханням допомогти відстояти збереження історичного факультету як самостійного підрозділу.
УжНУ спільно з Норвегією і Словаччиною реалізовує проект про спортивне партнерство

УжНУ спільно з Норвегією і Словаччиною реалізовує проект про спортивне партнерство

18 листопада у словацьких Кошицях представники трьох країн (Словаччини – України – Норвегії) вітаються на проміжній ґрантовій конференції з твердим переконанням, що спілкування наживо важливе, адже для цього треба дивитися у вічі – отже, розуміти світ іншого. А ще вартує бути фізично активним і близьким з природою – сонцем, повітрям, водою, снігом, рослинним, тваринним світами. Це допомагає чути себе та навколишніх.
 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Тел.: +38 095 308 8778

  mail.prozak@gmail.com