• 1

  Чого хоче колектив історичного факультету УжНУ

  Історичний факультет має існувати самостійно. Жодних підстав для його ліквідацій-реорганізацій нема. Керівництво вишу повинно скасувати безпідставне рішення. Так вирішили збори студенти історичного факультету й окремо збори трудового колективу колективу історичного факультету 14 листопада. 

 • 1

  Історичний факультет УжНУ захистить Рада його випускників

  Як відомо, керівництво Ужгородського національного університету 7-8 листопада 2016 року з дуже суб`єктивних мотивів вдалося до ліквідації одного із найстаріших факультетів – історичного. У відкритій заяві колективу, а також у заяві профспілкової організації викладачів і співробітників висловлено категоричну незгоду з безпідставним рішенням. 

 • 1

  Історики найбільшого вишу Закарпаття захищають свій факультет

  У річницю Жовтневого перевороту, 7-8 листопада, в Ужгородському національному університеті здійснено спробу ліквідувати один із найстаріших факультетів - історичний. Для виправдання його об'єднання з частиною іншого підрозділу вказані неправдиві дані: нібито факультет готував на 1 липня 2016-го і готуватиме на 1 лютого 2017 року менше 200 здобувачів вищої освіти за денною формою навчання (вимога Закону "Про вищу освіту"). Насправді історичний факультет повністю відповідає всім критеріям. 

 • IMG_2928_reference

  В Ужгородському замку говорили про анексований Крим

    8 листопада у Закарпатському обласному краєзнавчому музеї імені Тиводара Легоцького відбувся культурно-освітній захід, спрямований на популяризацію історичної, культурної та духовної спадщини народів Криму. 

Вчені: гомеопатія - «терапевтичний тупик»

Вчені: гомеопатія - «терапевтичний тупик»

Провідні вчені оголосили гомеопатію «терапевтичним тупиком» після систематичних досліджень, які довели, що вона не ефективніша, ніж плацебо-препарати, передає Independent. Дослідження показало нульовий ефект від гомеопатії для 68 хвороб.
Освітяни та бізнесмени зустрінуться за круглим столом в ужгородському виші

Освітяни та бізнесмени зустрінуться за круглим столом в ужгородському виші

9 листопада 2016 року о 10:00 в Ужгороді за ініціативи Обласного об'єднання організацій роботодавців "Закарпаття" в партнерстві з Ужгородським національним університетом відбудеться Круглий стіл на тему «Бізнес та університет: курс на розвиток». 
Про переваги навчання у Польщі розкажуть ужгородським школярам

Про переваги навчання у Польщі розкажуть ужгородським школярам

10 жовтня Університет Банківської справи у Бидгощі і Торуні (ВСБ) розпочне свій тижневий тур Україною саме з Ужгорода. Програма передбачає зустріч із 11-ти класниками середніх шкіл міста, презентацію навчального закладу в рамках професійної орієнтації, а перед усім, дискусію з елементами бізнес-тренінгу „Європейські можливості для молоді – як зрівняти шанси з європейцями?”
Студентам закарпатського вишу розповіли про інформаційну війну

Студентам закарпатського вишу розповіли про інформаційну війну

Два дні в аудиторії М1 УжНУ обговорювала актуальну тему – основні принципи ведення інформаційної війни. Бесіда проходила у формі майстер-класу, головним модератором якого був Євген Бондаренко. Він – керівник та співзасновник Школи медіапатріотів, завданням якої є формування експертів-борців інформаційного фронту для нашої країни.
Павло Мулеса: Людина, яка створює Кремнієву долину в Ужгороді

Павло Мулеса: Людина, яка створює Кремнієву долину в Ужгороді

256-ий день у році – це день народження тих, хто поважає Windows, фанатіє від Гейтса та Intel , відрізняє скрипт від людини і знає напам’ять квадрат числа 17. У високосному році програмісти святкували цей день учора; нині – заслужений день, коли на роботі можна залишитися дещо довше і дружина не напише зайвий раз СМС. 
Користуватися кабінетом електронних сервісів навчатимуть закарпатців

Користуватися кабінетом електронних сервісів навчатимуть закарпатців

22 липня 2016 року о 10.40 на площі Поштовій з метою інформування населення про запровадження пілотного проекту Міністерства юстиції України щодо забезпечення прийняття та видачі документів з державної реєстрації громадських формувань місцевими центрами з надання безоплатної вторинної правової допомоги, Головним територіальним управлінням юстиції у Закарпатській області спільно з Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Закарпатській області буде проведено флешмоб.
У закарпатському виші відкривають "Американістику"

У закарпатському виші відкривають "Американістику"

З ініціативи кафедри історії України в Ужгородському національному університеті у 2016-2017 навчальному році відкривається спеціалізація «Американістика» на бакалавраті з напряму «Історія та археологія», починаючи з першого курсу. Навчальною програмою передбачене поглиблене вивчення не тільки минулого й сьогодення США і Канади, але й англійської та іспанської мов. На старших курсах англійська стане мовою викладання ряду історичних дисциплін. Адже вже два навчальні роки члени кафедри навчають студентів-іноземців історії України англійською.
У закарпатському виші припускають, що вступники можуть поїхати за дипломом до Європи

У закарпатському виші припускають, що вступники можуть поїхати за дипломом до Європи

В УжНУ визнають те, що через близькість кордонів цьогорічні вступники можуть поїхати на навчання до Європи, хоча не рівень освіти там не обов'язково кращий, ніж у закарпатському виші. 
 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com