• 2

  За перший день до закарпатського вишу подало заяви понад 700 вступників

  Вчора в Україні стартувала вступна кампанія. Станом на 10.00 сьогодні, 12 липня, в УжНУ подано 575 заяв, близько 100  на заочну форму навчання і близько 100 у коледж. 

 • 1

  В УжНУ цього року не буде черг під час вступної кампанії

  Напливу абітурієнтів у стінах вишу цього року не буде, бо заявки на вступ треба подавати в електронному вигляді. Крім того, суттєво зменшилася і кількість самих вступників. 

 • 1

  Закарпатців навчатимуть за програмою британської ради

  Мета проекту полягає у сприянні соціальним змінам і забезпеченні сталого розвитку шляхом створення і розбудови мережі молодих лідерів із залученням молодіжних організацій, які є рушіями реформ у своїх громадах та надання їм знань та навичок, що сприятимуть побудові відносин між людьми на засадах рівності та рівних можливостей, поваги до різноманіття, вміння вести безконфліктний діалог.

 • 11278_slider

  Всесвітній день без тютюну : факти про шкоду куріння

  31 травня по всьому світі проводиться міжнародна акція по боротьбі з курінням - Всесвітній день без тютюну. Так багато сказано про шкоду куріння, але сучасне суспільство все одно не може позбутися від цієї згубної звички.

Відомий кібернетик Ланьє: "Хто-небудь платить завжди"

Відомий кібернетик Ланьє: "Хто-небудь платить завжди"

  Родина батька американського ученого у галузі інформатики Джарона Ланьє походить з України. Вони втекли задовго до Другої світової війни, рятуючись від єврейських погромів на зламі століть. Тривалий час Ланьє вважався гуру кібернетичного простору. Нині він є одним із найзапекліших критиків цифрового капіталізму та його всемогутньої монополії. ProZak.info переклав матеріал журналу "Шпігель" і пропонує вам дізнатися більше про відомого нащадка вихідців з України.
Закарпатські студенти влаштували флешмоб до дня вишиванки (ВІДЕО)

Закарпатські студенти влаштували флешмоб до дня вишиванки (ВІДЕО)

Філологічний факультет УжНУ другий рік поспіль третього тижня травня приходить у вишиванках. Цьогоріч філологи, журналісти, піарники, рекламісти та всі охочі відсвяткували ще й цікавим флешмобом. Утворили символ довершеності – проникнення духа в матерію.
Яким був День відкритих дверей у журналістів і піарників УжНУ

Яким був День відкритих дверей у журналістів і піарників УжНУ

Для абітурієнтів, які мріють про ці спеціальності, є важлива новина: на спеціальності «Журналістика» та «Реклама і зв’язки з громадськістю» приймають сертифікати з будь-якого предмета. Головне – знати рідну мову й бути креативними особистостями!
 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Тел.: +38 095 308 8778

  mail.prozak@gmail.com