image

8 прикладів, коли непотріб обернувся мільйонним статком

Як часто ви знаходили нічим не примітні штуки у своїй оселі, а може, і просто на вулиці? Можливо, у ваших руках побувала коштовність, про вартість якої можна лише здогадуватися.

Золотий кубок (53 000 $)

orthorexia

Джон Вебер, простий хлопець з Англії, у 1945 році отримав від свого діда в подарунок якусь незрозумілу металеву кружку. У дитинстві він навіть використовував її як мішень для стрільби з пневматичної рушниці, а потім на багато років закинув у коробку під ліжком. Насправді ця кружка була чашою з чистого золота, яка виготовлена ​​в Персії понад 2 300 років тому. Зрештою Джон дізнався про походження цієї речі, а потім з'ясував і її вартість.

Журнал Action Comics # 1 (175 000 $)

Без имени

Девід Гонсалез з Міннесоти розбираючи стіну щойно купленого ним будинку, в купі паперів і газет виявив комікс 1938 року. Цей випуск цінний тим, що саме в ньому вперше з'являється Супермен. Так як комікс був в пошарпаному стані, продати його вдалося за $ 175 тис. А найдорожча копія цього коміксу була продана за $ 3,2 млн у 2014 році.

Картина Джона Констебла (390 000 $)

Без имени

Такий собі Робін Дарвел якось придбав на аукціоні коробку з усяким мотлохом і за все заплатив за 46 доларів. Серед іншого в тій коробці була невелика картина розміром з листівку з тривіальним сільським пейзажем. Незабаром він прибрав цю листівку в ящик столу, де вона пролежала 10 років. І тільки його син Роберт Дарвел через багато років побачив дивний підпис на звороті листівочки. Він почав розслідування і з'ясував, що ця картина належить пензлю одного з найдорожчих художників Британії - Джона Констебла. Незабаром картина була продана за $ 390 тис.

Амбра кита (3 000 000 $)

Без имени

Три рибалки з Оману виловили щось незрозуміле з неприємним запахом. Після перевірки ця субстанція виявилася шматком амбри вагою 80 кг. Амбра являє собою продукт життєдіяльності китів і використовується в парфумерії для фіксації запаху. Не дарма її називають плаваючим золотом, адже в залежності від її якості ціна за 1 грам може доходити до $ 35. Після продажу знахідки, троє рибалок заробили на безбідне життя.

Чорний опал Royal One, 306 карат (3 000 000 $)

Без имени

Чорний опал вагою 306 карат, названий Royal One, був знайдений у Австралії в 1999 році. Шахтар Боббі (прізвище своє він приховує) в свій останній день перед виходом на пенсію взяв додому відро каменюк, в надії виявити що-небудь цінне. В одному з каменів він побачив проблиски синього, і наступні 2 роки займався шліфуванням і чищенням, а коли зрозумів, що перед ним, то сховав свою знахідку подалі від злодіїв. Через 14 років камінь був виставлений на продаж і зараз оцінюється у $ 3 млн.

Копія Декларації незалежності (8 100 000 $)

Без имени

У 1989 році в Пенсільванії один чоловік на блошиному ринку придбав невелику рамку з картиною. Картина чоловіку не подобалася, його цікавила рамка. Тому прийшовши додому, він зняв рамку і виявив за картиною документ, яким виявилася копія Декларації незалежності 1776 року. Чоловік продав копію за $ 2,4 млн у 1991 році, а у 2000 році вона була перепродана вже за $ 8,1 млн.

Китайська ваза (83 000 000 $)

Без имени

Вазу виявили під час генерального прибирання будинку, брудну і запилену її віднесли оцінювачу в надії отримати за неї пару доларів. Ваза виявилася китайським раритетом, виготовленим у XVIII столітті. У листопаді 2010 року вона була продана за $ 83 млн, однак через 2 роки вся сума так і не була сплачена, тому вазу продали повторно, цього разу дешевше. Точна ціна продажу, а також покупець залишилися невідомі.

Сапфір Black Star Queensland, 733 карата (88 000 000 $)

Без имени

У 1938 році 12-річний хлопчик Рой Спенсер виявив на схилі пагорба темно-сірий камінь і приніс його своєму батькові, шахтарю. Знахідку містер Спенсер визначив як чорний кристал. 9 років камінь використовували у господарстві, поки відомі ювеліри з Лос-Анджелеса, брати Казанджян, не купили камінь за 18 000 $ (на даний час це еквівалентно 196 000 $). Після цього сапфір кілька разів перепродували анонімно і з нерозкритою продажною ціною. Зараз камінь оцінюється у $ 88 млн.

AdMe

 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com