image

Чому саме вас найчастіше кусають комарі

Вчені з'ясували, що саме робить вас таким привабливим для комарів.

Якщо ви частіше за інших опиняєтеся в ролі донора для комарів, то це тому, що ви по ряду причин подобаєтеся їм більше інших. Але є і хороші новини: дещо з того, що привертає крилатих кровопивців, можна усунути.

В ході численних досліджень були вивчені різні види комарів. Як виявилося, їх вподобання можуть відрізнятися в залежності від видової приналежності. Проте, отримані результати цих досліджень дозволяють зробити деякі висновки про те, на що саме ласі ці настирливі кровососи.

Хто найсмачніший

- Комарі віддають перевагу тим, хто видихає більше вуглекислого газу, зокрема, це повні люди і вагітні жінки.

- В організмі тих, хто займається спортом, виробляється молочна кислота, яка виділяється разом з потом і привертає комарів.

- В ході одного з досліджень було помічено, що комарі охочіше кусають тих, хто випив пива, ніж їх тверезих супутників.

- Люди з I групою крові подобаються комарам більше, ніж інші.

- Певні гени роблять деяких з нас привабливішими для маленьких вампірів. З цієї ж причини реакція на комарині укуси у деяких людей проявляється сильніше, ніж у інших.

- Ті, на чиїй шкірі більше різновидів бактерій, цікавлять комарів менше, ніж люди з меншою бактеріальною різноманітністю.

- У деяких з нас організм виділяє речовини, які приваблюють комарів, а в інших, навпаки, виробляються природні репеленти. Вченим ще належить з'ясувати, чому так відбувається і як це працює.

- Комарі, які переносять малярію, охочіше кусають вагітних жінок, ніж невагітних.

- Жінки подобаються комарам більше, ніж чоловіки. При цьому подразнення в місці укусу у жінок, як правило, проявляється сильніше.

businessinsider

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com