image

Cім способів поліпшити мозкову діяльність

Вчені стверджують, що поліпшити роботу мозку можна за допомогою приємного проведення часу.

За словами наукових співробітників, не обов'язково катувати себе важкими завданнями, досить додати в повсякденний графік час для хобі, пише  Tech Insider. Більше того, вчені виділяють й інші заняття, які допоможуть поліпшити роботу мозку і знизити ризик розвитку недоумства, або хвороби Альцгеймера.

Сім науково-доведених способів поліпшити мозкову діяльність

1. Спорт

Заняття фізичними вправами приносить користь не тільки тілу, а й мозку. Як показують різні дослідження, люди, які займалися спортом, мали більш здоровий мозок, ніж їх ровесники, які не займалися фізкультурою.

2. Вивчення іноземних мов

Як показують дослідження американських вчених, люди, які знали більше однієї мови, мали більш низький ризик розвитку хвороби Альцгеймера, ніж ті, які знали тільки одну мову. Крім того, вивчення іноземних мов може бути захоплюючим заняттям.

 

 

3. Кросворди

За словами експертів, розгадування кросвордів є гарною вправою для мозку. В такому випадку людина менш схильна до втрати пам'яті і недоумства.

4. Читання

Хвороби головного мозку можна запобігти за допомогою читання. Відзначається, що в цей час мозог максимально працює, що дозволяє надовго зберегти молодість.

5. Математика

Рішення навіть нескладних математичних задач та рівнянь допомагає зберегти молодість мозку. Експерти відзначають, що люди, які періодично вирішують прості завдання, як множення і ділення, мають кращий стан мозку.

 

 

6. Інтерактивні відеоігри

Такі свого роду вправи дуже корисні для мозку. Як стверджують вчені, інтерактивні відеоігри покращують когнітивні здібності, пам'ять та увагу.

7. Сон

Як показують дослідження, здоровий сон допомагає поліпшити когнітивні здібності, в той час як недолік сну негативно впливає на пам'ять. Відзначається, що дорослим достатньо восьми годин сну, а дітям і підліткам - від дев'яти до десяти.

 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com