image

Ефективні способи поліпшення уваги та пам'яті

Через залежність від сучасних технологій середня тривалість концентрації уваги людини за останній рік впала з 12 секунд до восьми, повідомляє  New York Post.

«Пам'ять – це процес. Якщо ви навчитеся контролювати процес, ви зможете поліпшити і пам'ять, і увагу», – стверджує автор книги "Бізнес пам'яті Френк Фельбербаум", – «Головне – використовувати правильні методи».

В якості дієвого способу поліпшити зосередженість і пам'ять експерт пропонує техніку «палац пам'яті». Для розвитку ораторської майстерності цю методику використовували давні греки, а Шерлоку Холмсу вона допомагала вирішувати заплутані загадки.

Ідея способу полягає в тому, щоб запам'ятовувати всю інформацію та образи, з якими людина стикається за день.

«Повернувшись додому з роботи, сядьте, закрийте очі й подумки проживіть свій день заново», – радить Френк Фельбербаум.

Процес таких спогадів вимагає детальної візуалізації будинків, офісів, вулиць, коридорів, зустрічних пішоходів. Однак якщо така практика увійде у звичку, людина відчує поліпшення пам'яті, підвищення концентрації уваги та якісну швидкість розумової реакції.

Щоб поліпшити концентрацію уваги, Френк Фельбербаум також рекомендує регулярно дивитися на складний геометричний символ східного релігійного мистецтва – мандалу.

 

 

Експерт стверджує, що якщо уважно розглядати мандалу вранці та ввечері протягом двох хвилин, то через шість тижнів зосередженість людини підвищиться на 20-25%.

Серед інших методів тренування пам'яті та уваги Фельбербаум зазначає вивчення віршів, запам'ятовування чисел, фіксацію імен усіх нових знайомих за допомогою асоціацій, а також – створення власних історій за допомогою смайликів.

 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com