image

Гроші : стрес чи щастя?

Міжнародна група науковців повідомила, що головна причина стресу у людей – фінансові проблеми. Таким чином, гроші мають прямий вплив на здоров’я. Щасливими людей можуть зробити не так гроші, скільки усвідомлення власного стабільного матеріального становища, яке ці гроші приносять.

Стрес : До такого висновку вчені дійшли після численних опитувань. Опитавши понад 27 тисяч респондентів, фахівці заявили, що ключова причина стресу – гроші, а саме – їхня відсутність.

На думку учених, якщо людина не маючи грошей, повинна себе у чомусь обмежувати, то це негативно впливає на її здоров’я: люди стають дратівливішими і навіть недосипають.

Як відомо, тривала нервозність та недосипання можуть спричинити стрес і навіть призвести до глибокої депресії. Також фахівці зазначають, що залежні від грошей люди, зазвичай мешкають у високорозвинутих країнах. Натомість мешканці країн с нижчим рівнем життя не так часто асоціюють своє щастя з фінансовою стабільністю.

 

 

Щастя : Британські дослідники встановили, що людина стає щасливою від усвідомлення того, що на його банківському рахунку є гроші. Більшість людей задоволені і щасливі, коли у них є заощадження для пенсії, навчання дітей або для чогось іншого.

Щасливими людей можуть зробити не так гроші, скільки усвідомлення власного стабільного матеріального становища, яке ці гроші приносять.

Також було відзначено, що нерухомість має менший вплив на рівень щастя, у порівнянні з банківськими заощадженнями або володінням великою кількістю готівки.

Під час опитування, тільки дуже багаті люди почувалися щасливими від покупки машин, антикваріату і картин. Решта ж просто раділи своєї фінансової стійкості, вираженої в банківському рахунку.

 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com