image

Інноваційний шкільний проект на Закарпатті

1 березня краудфандингова платформа "GoFundEd" розпочала свою роботу. Це сервіс, який дозволяє вчителю з будь-якого куточка України знайти фінансові ресурси для потреб класу і реалізувати проекти, що покращують якість викладання та розвивають учнів інноваційним способом.

Одним із перших проектів, зареєстрованих на сайті, є проект вчительки Кривської загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів (Хустський район) Тетяни Вакарової. Його назва – "Фізика у новаційному форматі".

"Підвищення мотивації та максимальне залучення до навчання учнів – це основна проблема, яку вирішує даний проект. Учні матимуть змогу використовувати технології для навчання: теорію зможуть вивчати онлайн, а в класі ж – працювати в групах за допомогою ротаційної моделі, покращуючи свої навички, готуючись до майбутнього! Змішане навчання допомогає учням самостійно здобувати знання", – зазначає сама вчителька, анонсуючи свій проект.

 

 

Уроки фізики у форматі blended learning дають можливість у навчанні учнів поєднати цікаві предмети у незвичний до сьогодні для сучасної школи спосіб.

Учень вчить на фізиці англійську мову та історію, а, може, фізкультуру й біологію чи географію і це відбувається одночасно! Знання отримуються порційно, але з різних предметів по черзі, в рамках уроку – 45 хвилин, умова – одна спільна риса, наприклад: козаки та їх унікальний винахід –підводний човен, фізика та умови плавання тіл – знову про підводний човен, плюс опис всього нового, вивченого на уроці англійською.

Маю на меті розпочати розробляти уроки у форматі змішаного навчання, практикуючи цей метод з дітьми на уроках!

Іноді на уроках я шкодую, що знання це не вірусна інфекція, але зараз я розумію, що не треба вірусів, треба – blended learning! Я думаю, що початком будуть учні одного класу, а далі всі кого я навчаю і це, майже, 100 дітей!, – додає Тетяна Вакарова.

Вчителька поставила собі за мету зібрати 9225 гривень. Станом на сьогодні 18 доброчинців вже перерахували їй 3665 гривень.

 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com